LOGIN:
» Register «» Lost password? «

 


» News
» Members
» Wars
» History
» Výlevy

» Reports
» Demos
» VQ3 Guide
» Unsortable

» Awards
» Contact
» Guestbook

» Register
Je slušnost přepychem, na který nemáme právo ? Představují slovenští hráči hrozbu pro českou quake scénu ?

by [TA]Tyfoon

Nikdo nemůže přehlédnout, že poslední dobou se to na českých serverech jen hemží našimi slovenskými sousedy. Kombinace jejich věkového průměru s častým fejkováním a z toho vyplívajícího chování s sebou nutně přináší otázku, zda není tento vývoj pro českou quake scénu krokem zpět. Nabízíme vám novou anketu, která si klade za cíl hypoteticky tuto otázku řešit.

Návrhy některých řešení vám možná budou připadat mírně radikální, ale z důvodu objektivity a systémového přístupu k dané problematice jsme byli nuceni zvolit tuto cestu.

Nebráníme se otevřené diskuzi zde v komentářích a s otevřenou náručí přijmeme jakýkoli nápad, který by pomohl v otázce problematiky Slováků na českých serverech.
29.08.2005 @ 1:11

comments (84)

 


Fragmovieretrospection X)

by [TA]G!mp

Z nostalgických důvodu zveřejňuji naše nejstarší frag movie, které jsem sám splácal. Po technické stránce se nejedná o žádný skvost a ani fragy by dnes nikoho neohromily, neboť pochází z roku 2001. Přesto si myslím, že by mohlo leckoho pobavit. Enjoy! X)

Download: ZDE staženo 165x
06.08.2005 @ 20:43

comments (11)

 


ultramegahypermasterblasterpimpgimpludwig news

by [TA]Tyfoon

Hmm, takže pan x0cht, kterej slíbil, že newsu napíše minulou středu odpoledne, se zatím nedostal dál než do ledničky pro bagetu, popř. do špajzu pro croissant (kterejch dává 7 denně). Poslední dobou akorát ujíždí s hRochem na WoWoWi, kde si v táboře [ZDECHLIN] navzájem kouřej péra, a tak se na nás tedy pěkně vysRal. Proto musím napsat newsku já a krysa, protože zbytek buzíků z [TA] neni schopnej si ani změnit nick na irc, natož psát newsky.

PG liga

Další sezóna PG ligy je za námi. Jako obvykle jsme se účastnili této akce ve složení yenda, wendy, krysa, stings a tyf. Tyf se Stingsem obligátně projevili svoji velkou chuť tento turnaj hrát a tak byli defaultně vyřazeni už v základní skupině. Souboje v základní skupině nepřinesly typicky nic zajímavého, jelikož na to každej sere a každýmu je všechno jedno. Do playoff postoupili yenda, wendy a krysa. Protože Krysa si užíval moře v Chorvatsku tak kontumačně prohrál s Reddem, velmi kvalitním to hráčem, jenž hned v dalším kole podlehl Kovářovi .. =). Wendy se dostal do semifinále, kde bohužel díky nestabilitě připojení podlehl Mžikovi (je snad jasný, že jinak by si to dal jak to hovno ..). Yenda v semifinále narazil na už zmíněného ownera Kováře a jen ti chytří a prozíraví (tzn. všichni) nepředpokládali nic jiného než naprosté vyžrání hlíny v Kovářově podání, což se nakonec i "překvapivě" stalo. Ve finále tedy yenda narazil na Mžika. Jako první mapa se hrála ztn, kde yenda v klidu vyhrál 21:13 a jako druhá pt4, kde yenda zahrál svoji klasickou hru a vyhrál 29:18. Mžikovi tentokrát zbyly oči pro bRek. Wendy hrál o třetí místo s Kovářem. Samozřejmě Wendy si ho povodil jak nic a tak finálové pořadí vypadá takto:

1st place - [TA]SpyD3R
2nd place - GF|Mzik
3rd place - [TA]Wh3nom

Finálová dema - ztn3tourney1 pro-q3tourney4GameZone turnaj - r4bBi7’s m4s4kR

Do tohohle turnaje na GZ se přihlásilo 66 dvoučlenných teamů, včetně uR (tyfoon, spyd3r) a TA (krysa, wendy). Wendy bohužel zjistil pár dní před turnajem, že se nemůže dostat na GZ server přes ten posranej GZ client, takže dvojice Krysa a Wendy hned odpadla a o vítězi bylo tedy rozhodnuto (uR - pro kRetény ;) Turnaj byl bohužel opravdů tragický co se týče docházky - odehrálo se prý pouze 25% zápasů (v základních skupinách, v playoff pak 75%). Soupeře si nepamatuju, všichni dostali na prdel (z původnich snad 8i plánovaných zápasů se odehrál 1, možná 2), všechno se tedy prokontumovalo, nějakým pro mě záhadným způsobem jsme byli vykontumováni s GF dvojicí hudy + mžik, ale bylo mi to docela u prdele, protože do play-off se postoupilo.
V play-off jsme někoho vystříleli nehorázně, semi-finále jsme vyhráli kontumací a ve finále jsme potkali jednu z nejnažhavenějších a nejAMBICIÓZNĚJŠÍCH dvojic, která se po českých serverech pohybuje - iD (ubrečenej bioss a KFC žrout libot). Kluci nudili k smrti, ale dostali.
V GRANDFINAL jsme hráli se stejnou dvojicí, abychom ji v první mapě vyownovali a ve druhý čekali na závěrečný gong, který ukončil to zbytečné a nudné čekání na ZLATO (a bedničky od Geniuse). GG iD! A dík Azimu, že to vůbec doadminoval..
Vyhlášení vítězů @ GamezoneClanBase - Q3A DM OpenCup Spring 2oo5

V poslední newse týkající se OpenCupu vás Krysa informoval o tom, že jsme v základní skupině vystříleli jak langoše z .hungary, tak snad všechny .pl jewy co existujou - UF a pa1n. V posledním zápase základní skupiny jsme narazili opět na .pl clan dioxide, který taktéž dostal kouř, 2:1 na mapy, easy ;>
OSPDM5: 126:133
DM14TMP: 133:104
PRO-Q3DM6: 168:142
CB report by Saharak


Základní skupinu jsme vyhráli bez jediné prohry a proto jsme nemuseli hrát první kolo play-off. Soupeř pro čtvrtfinále nám vzešel ze souboje Ruských Rage.multigaming se španělskými MaD RaiLerS. Tento zápas byl zkontumován ve prospěch Španělů a ti se tak mohli se těšit na zápas s náma.
V první mapě mě opět nezklamalo staré známé UPC chello a nadělilo mi ping 150+ na všechny servery kromě Pařby/chella, kde bohužel ale Španělská svoloč zápas nechtěla odehrát. Dostali jsme na prdel v ospdm6 103:129 a docela jsme se mírně nasrali, hlavně pak já na kámoše z UPC..
Ve druhé mapě jsme blbečkům ze ŠpanělSKA ukázali jak se Q3 vlastně hraje. Potahali jsme je po hřišti dm14tmp 149:86 (v tomhle levelu je stejně pořád nejlepší nepřekonatelnej rex, jehož neuveřitelně geniální hra na tomto hřišti zaskočila v zápase 4x rex vs 4x if22 ifa natolik, že i ON podlehl..)
Třetí hřište byla pro-q3dm6ka. Asi jedno z nejakčnějších hřišť a ještě lepší v tourney. Zase jsme je vyownovali bezpečně 168:137 a byli jsme už pouze jednu vyhranou mapu od semifinále.
V poslední mapě (takže pro nás logicky s vítězným koncem) jsme nedali kokotkům ani tu nejmenší šanci a vydrtili jsme je jak to howno v cpm4 136:96.


Vitězstvím nad MaD RaiLerema jsme se ocitli v semifinále, kde na nás čekal snad nejzasranější a nejzpíčenější .pl clan Fear Factory. Hrát s Polskejma bitchz je snad nejhorší životní zážitek jaký můžete v Q3 zažít. Poláci mají i v Polsku ping 60+ a neexistuje server, kde by se s nima dala hrát hra, při které by pan Lagometr nevykresloval Alpy ;( Nicméně šlo o opravdu dobrej, kvalitní a dramatickej match.
Jako první mapa se z této 5i mapové bitvy hrála ospdm5. V této mapě jsme chtěli Poláky konečně podrit, ale prohráli jsme o 7 fragů 101:108 :/ No co, maj tam prostě dobrý hřiště :)
V následující mapě jsme museli v dm14ce ukázat Polákům, podobně jak Španělům, o čem ta dm14ka je a romzrdali jsme je bez problémů 139:94.. 1:1 na mapy ! X)
Na třetím dvorci pro-q3dm6 jsme vyzráli na zasranej polskej camp (pro naše fanoušky např. z America's Army scény překládám, aby i oni pochopili co píšu - zasranou polskou důkladnou obranu) totálním huntem a proklepli je 153:134 (konečně jsem měl vyšší NET jak masterblaster Krysa :)
Čtvrtou mapu cpm4 jsme byli připraveni vyhrát, a možná by se to i povedlo, stačilo by začít chodit na QUADy a nechodit na ně jako zmRd WoWoR X|cht0r do školy (pro ty, kteří ještě neslyšeli o nejpilnějším studentovi v této zemi - pan X0cht "zakončil" čtvrťák 9ti eNkama - Jirka Sousuke STiNGS Sagara a Wh3nom maturitou, congrat kluci ;) No, takže jsme dostali na prdel 111:136 a nařadu muselo přijít páté hřiště. To bylo odehráno na centrálním dvorci..
Na centrálním dvorci bylo super počasí a rozhodující set mohl být tedy v klidu odehrán. Polákům se zřejmě rozklepaly na centrálu kolena jak Slávistům nohy na horké gruzinské půdě a dostali prostě jak malý děvky za 50,- ... Výsledek 139:111 znamenal celkovou výhru v poměru 3:2 na mapy, a pro TA druhou finálovou účast v OpenCupu, tentokrát jsme ale nechtěli nic jinýho než 1st place :)


GRAND FINAL !!! Total Annihilation vs Lancer team

Předfinálové info: Samozřejmě jsme sledovali vývoj a věděli jsme, že Lancer se dostali do finále přes chorvatskošvýcarskořeckoněmecký nooby xore.esports a tak jsme nevěděli, jestli jsou dobrý, nebo jen jestli měli kliku, že hráli semi-finále s takovejma ubožákama. Chorvat suqx3s z teamu xore.esports, který mi svým vystupováním připomíná NR.Sek7ora napsal k semifinálovým zápasům: "omg, xore vs. lancer. I swear...this ll be one HELL of a match! :D And I think the winner of this match will win the 2nd league. :)" No, jaké překvapení, že xore.esports prohráli.. Musel tedy k prohranému zápasu napsat comment, ve kterém opět nepochopil jak se situace má: "ye, wp dudes. :> you were the better team this time, I have no doubts that you'll win the 2nd league (since xore is defeated now ;))" Dnes se hraje zápas o bronz mezi FF a xore.noobama - výsledek očekávám 3:0 pro Poláky, uvídíme co bude psát suqx3s pak...:>

Samotný zápas: Bylo nám jasné, že s Rusákama si v .cz ani v .de nezahrajem a skončíme v ňákym ze severských států, byla to země tří korunek a jednoho dementního golmana Tommyho Sala. Server stál sice za pyču, ale lepší jak posranej GS.net ..:|
První okruh se jel na okruhu q3dm14tmp, kde jsme celou dobu vedli neskutečným náskokem, jenže jsme začali polevovat a to se nám málem nevyplatilo. Naštěstí jsme uhájili vítězství v poměru 112:97 a ani po 3. jsme v playoff rexovu domácí mapu neprohráli. Pohodka ..;)
Na druhou bitvu jsme se přesunuli do bazénu (a hřiště na kánoypolo) ospdm5. Celou dobu jsme udržovali mírný náskok a ten jsme si vzít nenechali. Vítězství 125:109 nám dalo vedení 2:0 a velice nás přiblížilo k prvnímu místu :)
Doufali jsme, že třetí mapou rozhodnem, jenže Rusáci ukázali, že se do finále přece jen nedostali úplnou náhodou, chodili na quady (my neměli ani jeden, měli jsme teda 2, ale jenom jeden z nich přežil dýl jak 3s - pět ...) Prohráli jsme o 9 fragů 155:164 a museli jsme s oslavami ještě chvíli počkat.
Čtvrtá mapa rozhodla o tom, že jsme se stali vítězi CB OC 2nd league ;) Výhry jsme dosáhli v mapě ospdm6, kde jsme vyhrávali v 10. minutě o 20 fragů, jenže potom jsme to začali mrdat jak největší lamy, Rusáci vyrovnali a pak se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Šli jsme štěstí naproti a tak výhra 146:142 nikoho nepřekvapila, teda Ruský Mrazíky a Ivany celkem jo :DD


Takže kuRva !!! nothin' but [TA] .. death to all ..


Čekali jsme obrovskou sledovanost naší show, protože dne 12.6. se hrálo jak finále GameZone Cupu tak i OpenCupu. Jenže náš největší konkurent ve sledovanosti Televize N@va vysílala taktéž finále pěvěcké soutěže Česko hledá SuperStar. N@va nás s mírným náskokem 2% diváckého podílu sledovanosti porazila, ale i tak to považujeme za úspěch. Češi našli svojí SS, stal se jí Vlastík Morgoš. Vlastíkovi chtěl osobně za celý clan [TA] popřát Jura, jenže jeho recese - věnovat Vlastíkovi lístek na vyhlídkovou cestu vlakem, který odjíždí v 13:37 nebyla ochrankou Vlastíka pochopena a tak z osobního setkání Vlastíka s Juráskem sešlo, škoda, snad jindy.

NIC NEŽ [TA] !!!!

19.06.2005 @ 22:08

comments (24)

 


MISTŘI !!!

by [TA]X|cht

Kdo neskáče neni Čech hop hop hop !!!

Nic než [CZE] !!!
15.05.2005 @ 23:55

comments (13)

 


Pope's dead, Punk's not dead !

by [TA]Tyfoon

Zasraná církev přišla o svého Boha na zemi, je nám to opravdu všem líto a doufáme, že sám Bůh bude při vstupu do nebes přijat sám sebou do nebe. Ovšem ne všichni jsou touto ŠOKUJÍCÍ (a jak doufáme i pro minimálně 80% všech křesťanů SMRTÍCÍ) zprávou zdrceni. A tak se banda anti-christů rozhodla, že si udělá ve Vatikáně menší mejdlo. Maj tam osvětlení, fáborky, dobrou hudbu a dokonce jim tam hostuje i MC Kardinál Angelo Sodano, který se sice ještě nenaučil texty a proto je musí číst z "Já a písnička", ale nikomu to nevadí, ba naopak. Něktěří fanoušci MC Kardinála dokonce ani neodcházejí z jeho akce a zůstávají přímo na místě několik dní.

Jak jsme se dočetli, Svatý Otec byl známy tím, že bojoval proti potratům. Tento dementní boj si dokážeme vysvětlit jen tím, že sám nikdy nešukal a ženskou neviděl ani z vlaku. Jaké by to bylo pro Svatého otce překvápko, kdyby zjistil, že jeho otec neni jeho normoš otec, ale ňákej zretardovanej týpek co obtáh jeho matku (kdo ví, jestli jeho matka neni náhodou taky panna - tímhle nás rádi krměj :)), ale jeho matka nemohla potratit a tak je papež synem zdegenerováneho pouličního polského úchyláka..

Video přímo z PARTY pro vás natočil Jirka Sousuke Sagara STiNGS a je ke stažení zde ->
Party at Vatikan

Pope's dead, Punk's not dead !

All religions make me wanna throw up
All religions make me sick
All religions make me wanna throw up
All religions suck


update by da_Bůh: Tak teď ste mě nasrali ! Za tohle rušim x0chtovi ledničku !
03.04.2005 @ 12:18

comments (17)

 


You are an idiot

by [TA]STiNGS

Táákže troufám si říct, že letošní apríl byl celkem vtipný (Zde je link na loňský). Jsem rád, že je vás tolik co se zajímalo o to, která organizace si na nás došlápla a klikli na uvedený link :P

Sešlo se 90 idiotů, z toho si dovolím zveřejnit IP těch, co se o nás báli nejvíc :P

213.220.253.21 - 5x (Registrovaný na stránkách jako Mystic)
213.220.246.164 - 4x (Dunno)
62.245.90.13 - 4x (Dunno)

You are an idiot HAH HA HA HAHAHAHA !

P.S. Jak by se nám taky něco takového mohlo stát ? Nebo jste tu snad někdy viděli něco s rasistickým, xenofobním nebo snad nacionalistickým obsahem?
NIC NEŽ [TA] smRt všem !!
02.04.2005 @ 15:20

comments (5)

 


quick report

by [TA]Krysa

Po delší době vám přináším newsku o tom, jak to de v [TA].

OpenCup
Po zápase s langošema nás čekal polskej klan pa1n. Zápas to byl pěknej, až na to, že s polákama se samozřejmě muselo hrát na GSnetu, kde si to UPC připojení moc nevodí. Nicméně se odehrál velmi vyrovnaný zápas. CB report zde.

Další z nekonečné řady polskejch klanů čekajících na vyžrání hlíny byli UF. Za zmínku stojí, že místo wendyho hrál tentokrát lůďa a jak si ved můžete vidět zde.
Další zápas hrajeme s polskym (uff :/) klanem dioxide.

Eastern Europe Cup
Ano, ještě jsme svoji účast neskončili a pokračujeme v loosers bracket. Naším prvním soupeřem nebyl nikdo jiný než nám všem známý maďarský klan syffh4k (langoši). Po menší hádce o server se langoši rozhodli hrát na serveru, kterej byl rozhodně výhodnější pro nás (i když ne zas o tolik). Wendy byl opět střídán a tentokrát to byl WoW mastah x0cht. První mapa (pdm6) byla vyrovnaná, ale nakonec jsme celkem těsně vyhráli - 173:163. Druhá mapa byla naše osp5. Hned od začátku jsme rozjeli brutální langošogulášovej hunt a soupeři nám málo brečeli. Nakonec se osvědčila zlatá Xichtova diplomacie (c) a jeden jejich hráč se rozbrečel tak, že se odpojil a nehodlal se vrátit =). Inu, ani třetí vítěznou mapu jsme nemuseli hrát .. thx to Xicht ! .. hRdina zápasu !!!.
Další match bude následovat s nečekaně polskym týmem FF, kterej nás vyřadil ve WB, tak uvidíme, jestli je za to potrestáme v [TA] stylu či ne =). Nezapomeňte hlasovat v anketě, jak to vidíte !

EuroCup
Prvním zápasem od poslední newsky byl zápas s švédskou dvojicí Belth/Ooze. Hráli jsme ve složení krysa/yenda. První mapa pro-t7 (volba švédů) skončila pro nás, jako obvykle, špatně - 66:104. Naše volba ztn3dm1 dopadla sice mnohem líp, ale na výhru to nestačilo - 77:89.

Další zápas nás čekal s frantíkama aAa v nadupaný sestavě Appleseed/Thefou. V tomto zápase jsme se konečně dočkali pro nás normálních map. aAa zvolili pdm6 a my opět klasicky ztn3dm1. První mapu jsme dokázali vyhrát, ale v ztn jsme na ně bohužel nestačili a to platilo i pro následně zvolenou mapu osp6. Osobně si myslim, že bysme tenhle zápas mohli vyhrát, kdybysme měli lepší komunikaci (TS nebo něco). CB report najdete zde.

V posledním zápase skupiny proti nám nastoupili chorvati RiP ve složení pay/redemz. Naše sestava pro tento zápas byla tyf/krysa. Celej tenhle zápas sme posrali nejhorším způsobem :P. pdm6 - 32:101, ztn - 55:102.

To je všechno, stay tuned for next reports ! =) ..
27.03.2005 @ 21:30

comments (4)

 


<< Previous Next >>
1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

 


rip  
rip  
10. výročí !  
10. výročí !  
10. výročí !  
10. výročí !  
10. výročí !  

 

tyfoon vs wh3nom  
Krysa vs Wh3nom  
[TA] vs FA  
[TA] vs Dinhz  
Wh3nom vs Draven  

» More...

by [TA]Tyfoon 
by [TA]Tyfoon 
by [TA]X|cht 
by [TA]Cypp 
by [TA]X|cht 

 

Online visitors: 1
All visitors:
Registered users: 864

samo
[Výsledky]
    
Stránka vytvořena za 0.064968 sekund!
Za komentáře na těchto stránkách neneseme ŽÁDNOU odpovědnost