LOGIN:
» Register «» Lost password? «

 


» News
» Members
» Wars
» History
» Výlevy

» Reports
» Demos
» VQ3 Guide
» Unsortable

» Awards
» Contact
» Guestbook

» Register
site is back!

by [TA]Wh3nom

Tak už nám zase jede sajta. Je skoro až neuvěřitelný, že mi trvalo přes půl roku, napsat jeden řádek a hned všechno frčí jak má. Shame!
Doufám, že ten línej zvepřelec xicht vám hned něco solidního naservíruje. Nezbejvá než čekat...

UPDATE První non-TA co napíše komentář vyhrává sex s cyppem!
10.06.2008 @ 18:07

comments (11)

 


Kdo si počká...

by [TA]X|cht

Ano ano je to neuvěřitelný, ale je to tu !

Po dvou měsících jsem konečně dopsal report z UGT. Berte to jako náhradu za chybějící report z letošní Trnávky (tyf s0x:), na které jsem osobně nebyl. O to víc si snad následující řádky užijete, protože UGT byla akce vyvedená a němělo by se na ní jen tak zapomenout.
Jde jako tradičně o delší počteníčko, takže si nestežujte, že jsem vás nevaroval. :)

Report z United Games Tournament

Have Fun !

btw: new anketage ---> vote !
29.11.2007 @ 3:10

comments (9)

 


RL?!

by [TA]Wh3nom

Poslední newska je 3 tejdny stará a sajty díky kvalitnímu nastavení nejmenovaného profíka (hi xocht:) už půl roku skoro nikomu bez editace hosts nejedou. Brzo by se tu snad měl objevit Tyfův report z nedávno proběhnuvší lanky v Trnávce. To mi ovšem nezabrání přerušit tohle idle a počastovat vás svojí newskou. Na první pohled je tak trošku netradiční a určitě by se našli i rookies, kteří by tvrdili, že s hraním nemá pranic společnýho. Po zkušenostech z publicu s nejen (ale převážně:) Unnamed_slovávky_Playery, kteří mi neustále vysvětlují, že nikdo z nás nemá RL (RealLife ne raketu:) a jsme jen tlustí špekouni ve dne v noci smrdící u kompa, jsem se odhodlal uvést věci na pravou míru. Určitě si vzpomínáte na ne až tak dávnou aféru s jistým hráčem slovenské národnosti, díky němuž si nejeden člověk musí říct, že jsme jen banda 20kg hošánků v růžovoučkejch tričkách, těsnejch bokovkách a žabkách nebo v lepším případě v kožených kalhotách, které dozajista skrývají nejmenší tanga na světě pořadně zařízlý do kvalitně vyholený a vohoblovaný prdele (hi unfind).
Nicméně k věci. Nejspíš nikomu není tajemstvím, že ve volném čase mimo hraní, spaní a sraní občas zajdu do posilky. Asi před dvěma měsíci jsme se s mým sparingem Pepou (!) dohodli, že v posilce natočíme trochu materiálu a sestříháme si nějaký to video, aby bylo ve stáří na co vzpomínat. Slovo dalo slovo a po minulym tejdnu natáčení a dvou dnech usilovnýho sraní ve vegasu s neschopností sobě vlastní, tady pro vás mám to svoje. Video je sestříháno ze tří dnů a zachycuje mojí aktuální formu v objemu. Dále je na místě zmínít, že veškerou suplementaci ignoruju, takže formička je to vyžraná z běžně dostupnýho jídla (to jen pro různý naimy, který mi na každý kalbě kam se nachomejtnou nezapomenou připomenout abych zašel koupit další steráče:) enjoy & comments jsou vaše. :P
download videa v lepší kvalitě (!DOPORUČUJU!)
58MB - wmv


ps: xochte zvedni tu pohublou tlusťoučkou prdel a začni zase s hRochem makat!
07.09.2007 @ 20:46

comments (22)

 


Summer iDle

by [TA]X|cht

Dle očekávání je přes léto na celym "quakenetu" (ne, tím nemyslim jenom iRc:) docela mRtvo, ale přece jenom něco málo se dělo, tak proč si to nepřipomenout.

První zajímavější událostí po skončení ESWC měl být prázdninový kuh3 2v2 turnájek, avšak kombinace single elimination systému, maplistu skládajícího se z perel typu ne_duel a ospdm11 a prapodivnýho nasazování některých teamů až do 4. kola z něho udělal spíše podřadnou akci... Tak jako tak jsme do bojů vyslali duo šéfů wendy + xicht a duo nočních recepčních yenda + flat. Tradičně nezklamal pan nEph.MIEL.SP.krysa, kterej dělal, že to hrát nebude a pak se najednou objevil po skončení registrací v pavouku rovnou ve 4. kole v teamu s Jockem...bez komentáře. :)
Samozřejmě los stál za hovno, a tak jsme v prvním kole s wendym narazili na rusáky lethal + fitz z klanu [7]. Díky mýmu kvalitnímu UPC routingu do Skandinávie (300+) jsme nemohli hrát na jedinym normálním vq3 CPMA serveru, kde se dá hrát s rusákama (CatchGamer), a tak jsme po chvíli nalejhání kvůli "fair" serveru podlehli vábení estonskýho serveru... Po 20 minutách utrpení v ztn (46:67) jsem přehodnotil svůj názor na hraní s vyšším pingem v CPMA -> 70-100 vs 50 ner0x. :( Druhou mapu (pdm6) jsme šli hrát do Německa a za trest jsme se dočkali klasickýho rail only vopruzu - 46:52. Mělo se hrát na 3 vítězný mapy, ale vidina toho, že bysme museli obracet výsledek ve zbytku vysoce "kvalitních" map nás nijak nelákala, a tak jsme se rozloučili se soupeřem a vlastně i s turnajem...:)
Naše druhý želízko v ohni hned v prvním kole málem dostalo kontumaci od sRáčů z FA, ale po troše vykecávaní se situace obrátila a kontumaci nakonec dostali FA...holt skill. :) V dalším kole naši boRci opět kontumovali, tentokrát však švédský duo emerald + nejji. Ve třetím kole mělo už určitě dojít na lámání chleba proti qah ve složení smoke + jilcake, ale pan flateček se dokázal sám doma vožrat tak, že zápas zaspal...kdo by to byl býval čekal před turnajem, že to takhle dopadne ? (já:)
Krysa s Jockem ve svym prvním zápase narazili na duo polter + itaka, který sem měli taky postup zadarmo (čti: proti legie + ejo teamu:) a samozřejmě jim náležitě dali na pRdel - 3:0. Další kola tohohle vypečenýho turnaje se ještě nehrály, takže vítěz je stále ve hvězdách...:)

Na konci července se už konečně taky spustil mnou dlouho (asi tak 14 dní:) planovaný GamePark 1v1 turnaj, kterej měl hlavně zapůsobit na tamní OSP promode freeze instagib n00by, aby se zapojili do 1v1 aktivit. V turnaji samozřejmě nechybí početné zastoupení [TA] mastahů (krysa, wendy, tyf, yenda, flat, sts), a proto si bRousíme zuby na všechny nejvyšší příčky (maximálně holt připlavou kapříci adminovi:). V den uzavření registrací jsem napočítal 95 regnutejch hráčů, ale už o pár dní později se ukázalo, že kliknout na tlačítko "registrovat" umí kde jakej imbecil...dokonce i CoDař. :) Tím pádem nám hráčů v turnaji každým dnem ubývá jak se kupí druhé kontumace, ale myslím že to nikomu nějak zvlášť nevadí. :) Za týden budou dohrané (bo spíš dokontomované:) základní skupiny a pak už se pustíme do FDE, které snad bude mít trochu vyšší úroveň...dyť jde přece o hodnotné ceny ! :)
Keep playing r00kies !

Událostí číslo jedna na začátku srpna, když nepočítáme moje narozeniny, byl jako již pravidelně QuakeCon. :) Tento ročník byl hned v několika ohledech vyjímečný. Především zaujal nový formát hlavního turnaje QuadDamage, kde hráli hráči všechny 4 díly Quaka. Bohužel však účast "hvězd" nebyla nijak oslnivá (hlavně tech QuakeWorld), a tak si ceny rozdělili především hráči Q3 a Q4 (Toxic, Fox, DaHang, Purri). Samotnej turnaj pak provázelo tradiční zpoždění, který mělo za následek uchylování se k jiný zábavě. :) Chaoz, nedostatek informací a hlavně nemožnost sledovat zápasy živě u mě vyústilo v celkem velké ZKLAMÁNÍ. :( Jediný co jsem nakonec shlídnul bylo 5 mapové grand-finále (qw-aero, q2-edge, q3-pdm6, q4-phrantic, q4-monsoon) Toxic vs Fox ve formě VODů (stream záznam) na GGL TV a podívaná to byla vcelku kvalitní až na nudnej Edge a spam only q4 crap jménem Phrantic. :)
Druhou vyjímečností tohoto ročníku byla historicky první česká účast. Na cestu za velkou louži se vydali na vlastní pěst Hawr1x (i jako "hráč"...ehm:) a Napalm, aby nám zprostředkovali jedinečnou reportáž z QuakeConu a vůbec celýho Texasu. Detaily můžete vyčíst a vidět ve videích v denních reportážích kde jinde než na Quake.cz.
Klíčovou událostí letošního QuakeConu byla především tzv. "John Carmack KeyNote" v které iD odhalilo svoje plány do budoucna. Podřadné informace jako oficiální datum vydání ET:QW, konverzi Quaka (jistě kvalitní:) na Xbox360 nebo Wolfenstein kino movie přeskočíme a rovnou přejdeme k těm zajímavějším. Především se hodně mluvilo o první hře postavené na novém iD tech 5 enginu - postapokalyptickém fps/závodním RAGE (50 minutová ukázka pro HC g33ky). Ještě o něco zajímavější zprávou pak bylo ohlášení "Quake 0" (Quake Zero), což by měla být konverze Q3 do takové podoby, aby byl spustitelný z webu. Nápad zajímavý už jenom z důvodu masové dostupnosti (potencionálních hráčů), který je zatím zahalen hromadou nejasností už jen kvůli tomu, že se na tom vlastně ještě ani pořádně nezačalo dělat. :) Pro mě osobně nejzajímavější zprávou, ale taky bohužel časově nejvíc vzdálenou, bylo ohlášení nové Quake Arena hry, která by měla běžet už na iD tech 5 enginu a měla by být čistě multiplayerovou záležitostí (čti: ne další Q4:). Víc než zajímavé a nadějné informace o "Q0" a "Q5" vydoloval v interview Slasher z Martyho Strattona (snílkům doporučuju přečíst celý:). Na konec jsem si nechal zprávu o zařazení všech iD her na Steam, která tak konečně řeší problém s nákupem originálního Q3 klíče (samozřejmě krabici s hrou nedostanete:).
Celkově vzato se QuakeCon tenhle rok moc nepovedl, jelikož turnaj zklamal (holt kde jsou ty časy LeXer ownage:), ale ohlášení nových plánů iD do budoucna tento nedostatek celkem kompenzovalo...tak snad budoucnost přinese návrat ke slávě i týhle velkolepý akce.

quick info

Podle výsledků poslední ankety se zdá, že mimo již normální nenávisti k [TA] (thx:) vás nejvíce zajímá vývoj nového Q3 frag movie. Pro tyto z vás mám pozitivní zprávu - movie BUDE ! Už se začalo pečlivě pracovat na výběru fragů a v podstatě skoro všichni (hi wendy:) myšlenku dalšího [TA] movie podporují. Otázkou ale furt zůstává, kdo nakonec video vyrobí...nabízí se STiNGS, kterej si furt hraje s q3mm, defragem atd., ale zdaleka ještě není o ničem rozhodnuto. Zatím jsem stanovil release date do konce roku, takže stay tuned !

Anketa též ukázala minimální zájem o TEST 2, na který stejně není dostatek "nápadů". Když si k tomu přičtete neochotu jistého webmastera provést jakoukoliv změnu, tak bude prozatím nejlepší uložit TEST 2 k ledu.

Nová sezóna lig se už neúprosně blíží. Již byla spuštěna registrace do Net-leet soutěží, které zahrnují Q3 TDM (vq3 CPMA), Q3 RA3 a Q3 CTF (OSP).
Dále se mi dostala "do rukou" radostná informace (jak pro koho, viď shaRpe:) z ClanBase...chystá se vq3 CPMA TDM OpenCup, takže no more "fair ping server" bReky.
A poslední zprávou budiž volání budoucnosti, v které by se měl u nás rozjéct minimálně jeden nový Q3 server a následně snad i nějaké soutěže pod hlavičkou zatím nejmenované organizace...stay tuned !

btw: New anke[TA]ge ---> hlasujte !


Nic než [TA] a smRt všem !
16.08.2007 @ 2:04

comments (5)

 


ESWC coverage - Krysa pwnage !

by [TA]X|cht

11:00 - Krysa vs Sorax (swe) - První mapa Krysova volba Galang se po napínavym průběhu protáhla až do overtime, který končí šťastně ve prospěch Krysy - 18:16.
V Monsoonu se postupně přelévá skóre z jedné strany na druhou, ale po infarktové poslední minutě opět vítězí Krysa - 19:16 a celkově tak 2:0 na mapy.

Výborný vstup do turnaje, proti 2. nasazanému ve skupině dává tušit velké možnosti...go Krysa go !

Kolem 12:00 by mělo začít druhé kolo v kterém Krysa potká vítěze francouzské kvalifikace Falcuma...stay tuned !

12:00 - Krysa vs Falcuma (fr) - Znovu se začíná Galangem a Krysa ho nějakou dobu kontroluje, ale postupně začíná ztrácet a když 5,5 minuty před koncem Falcuma srovná a nasadí závěrečný finiš, tak už Krysa nedokáže účině odpovědět - 14:18.
Druhou mapou je opět Monsoon a hned od začátku dává Falcuma na vědomí, že je to právem jeho home mapa. S přehledem kontroluje výsledek celou dobu a skóre se nakonec zastavuje na "hrozivých" 13:35.

Další zápas ve 14:00 bude proti aktuální světové jedničce "Toxickillerovi" Av3kovi.

14:00 - Krysa vs Av3k (pl) - První mapou byl Monsoon a jeho začátek Krysa zvládl na výbornou, ale už přibližně od 6. minuty Av3k začíná dominovat a nakonec přesvědčivě vítězí 18:42.
Av3kův Phrantic dle očekávání nepřináší žádné překvapení když Av3k pomalu a jistě posiluje svoje vedení až do konce hry - 17:52.

15:00 - Krysa vs Neo (bra) - Nakonec Krysa svůj třetí zápas nehrál dle rozpisu s PGD, ale s Neo a vedl si víc než dobře. V Monsoonu, kterej si předtim prošel s Av3kem s přehledem dominoval a tudíž lehce vyhrál 38:15.
Druhou mapou bylo Placebo Effect, kterou Krysa namáklou zrovna moc nemá, ale i tak mu to nezabránilo v tom, aby vystřílel brazilce 42:15 a celkově tak 2:0.

16:00 - Krysa vs PGD (gre) - Poslední zápas skupiny pro Krysu začal vítězstvím ve Phranticu 29:15.
Následoval Galang, kde řek několik minut vzdoroval, ale nakonec byl s přehledem poražen 31:10.

Boj o druhé postupové místo je až neskutečně vyrovnaný a podle nejnovějších informací bohužel neplatí ona informace o 3 postupujících ze skupiny. Naopak se zdá, že bude rozhodovat pouhý rozdíl fragů mezi třema kandidátama na druhé místo (Falcuma, Krysa, Sorax) a ten pro Krysu bohužel nevyznívá vůbec dobře. Zatím není žádná oficiální tabulka zkompletovaná, takže ještě neztrácíme naději, ale jinak to vypadá spíše na smolné tedy 3. už nepostupové místo za Av3kem a Falcumou...

LAST UPDATE: Oficiální pořadí skupiny A: 1st Av3k, 2nd Falcuma, 3rd Sorax, 4th Krysa, 5th PGD, 6th Neo. Dle očekávání se Krysovi vymstil horší výsledek z Monsoonu proti Falcumovi a jelikož se Soraxem vyhrál jen velice těsně, tak i on ho nakonec předběhl...

Každopádně Krysa překvapil a to že nepostoupil do další části díky horšímu skóre je holt jenom smůla...tak jako tak GJ Kryso !

links: reportáže přímo z centra dění od Driverxe
krátký audio rozhovor s Krysou před prvním zápasem
krátký audio rozhovor s Krysou po prvním zápase
harmonogram skupiny A + výsledky

scorebot: #q4.eswc1
q4tv: http://procyon.bpa.nu/q4tv
dema: první den - skupina A i B
05.07.2007 @ 12:16

comments (13)

 


Konec sezóny, prázdniny incoming

by [TA]X|cht

Máme tu konec června, tolik oblíbené roční období všech školáků a před námi jsou už jen parné dny plné radovánek všeho druhu. Toto léto narozdíl od toho minulého bohužel nepřichází s žádnou zprávou (CPL, vq3 CPMA), která by rozvířila stojaté vody a odůvodnila tak hodiny strávené "skillováním" 7 let staré hry. To ale nic nemění na tom, že o prázdninách bude více volného času, který lze trávit také hraním Q3. Za předpokladu, že nehodláte campit čas u bety ET:QW, tak bysme se mohli pokusit přes léto zase trochu oživit poslední dobou zkomírající #snuffpickup (vq3 TDM). Přece jenom končí většina dlouhodobých soutěží, takže přes léto bude problém zavadit o nějakej ten "teamplay".

kuh3, Netleet a další...

Jako první si vemu na paškál náš neslavný finiš v kuh3 TDM lize. Posledně jsem zmiňoval, že nás čeká zápas s europe-goD, který měl bejt z těch lehčích. Opět jsme postavili silnou sestavu (tyf, yenda, krysa, wendy) s jedinou změnou a to na postu coache, protože Stingsovi těsně před zápasem začal blbnou disk, takže jsem se chytnul coachování na posledních chvíli já. Problémy s nedořešenym coachingem v CPMA a bolehlav z předchozího dne (flatovy narozky:) zapříčinily, že jsem první polovinu pro-dm6 víceméně nic nedělal, a tak jsem si po prohře o 2 fragy mohl vyslechnout pár nepěkných poznámek. Druhá mapa - cpm4 (naše volba) se nesla celou dobu v duchu marného snažení proti lépe hrajícím egoD - 134:162. I tentokrát jsem si vyslechl pár poznámek k mému "coachingu", ale ještě k tomu přibylo téma: "jakej debil vybral tuhle mapu ?". Jistě že jsem to byl já a to jsem ještě prosil admina o změnu z původní ospdm5, kterou nám přidělil systém když jsme včas nezadali mapu na další týden...ach ta ironie osudu. Po této prohře wendy prohlásil, že už není o co hrát, tak ať s ním nepočítáme...kvalitní přístup.
Poslední zápas ve skupině nás čekal s poláky Czarne Pantery, ale díky wendyho sabotáži a krysově závislosti na baRu jsme museli zápas o týden odložit. V den utkání byla situace úplně stejná, a tak jsme raději povolali do zbraně Stingse... Patnáct minut před začátkem zápasu padá UPC v celý republice a mimo IRC nejde na netu nic moc dělat. Po nějakejch 30 minutách čekání mi nezbývá nic jinýho než polákům přiznat levnou kontumační výhru a tím pohřbít šanci na 2. místo ve skupině...good job UPC !
Smutný zakončení této ligy nám nakonec přisoudilo celkové 3. místo za prvníma FA (s kterejma jsme skoro vyhráli) a druhejma P!.

V RA3 odnoži kuh3 jsme po prohře se siR narazili na fašouny JFL a i bez Jocka a Vasha jsme překvapivě dokázali vyhrát obě mapy. Poslední zápas skupiny s papírově nejslabším soupeřem se dohrál před malou chvílí a bohužel nedopad vůbec dobře. Na vině je částečně dlouhodobá nepřítomnost Jocka a Vasha, ale hlavně demence Krysy, kterej se na nás dokonale vysRal (sliby chyby), díky čemuž musel opět OndykRál fejkovat Vasha (:D) a ještě hrát RA3 antiskill0r Stings... Díky této prohře jsme se připravili o 2. místo a pravděpodobně i o to třetí...


Netleet RA3 ligu jsme po prvních prohrách pojali trochu odlehčeně, takže se nedaly čekat nějaký výsledky. Ani štěstí nám moc nepřálo, když jsme prohráli 10:11 (ra3map11) proti Rising a následně lehce v jejich mapě (ra3map13) 4:11. V dalším kole jsme se pro jistotu radši ani nesešli (wild card vyčerpána), takže si žabožrouti rag3 připsali 2x 11:0... V posledním týdnu nás čekaly hned 2 zápasy a to s JFL, kteří toužili po odplatě za prohru v kuh3 a ještě švédama Oboy. S JFL jsme těsně vyhráli naší nejnamakanější mapu (ra3map16) 11:10, ale v další (ra3map20) jsme podlehli 7:11 a v rozhodující ra3map2 jsme neměli tak najetej camp jako enemy - 6:11. Oproti tomu s Oboy jsme nejprve první mapu (ra3map11) prohráli 6:11, ale za to další (ra3map16) s jistotou vyvodili 11:3. Jako rozhodující třetí mapu jsme vyeliminovali k naší radosti ra3map15, kterou jsme znovu s přehledem vyhráli 11:3. Poslední zápas a první výhra...dočkali jsme se ! :)
Celkové pořadí ještě není uzavřeno, ale pravděpodobně nás poslední (7.) nebo předposlední (6.) místo ani přes tuto výhru nemine. :( Pro příště to bude chtít vybrat jiný mapy (míň provařený než ra3map11:) a hlavně širší a aktivnější kádr, protože složit 5 lidí byl pro nás pokaždý velkej problém...


OpenCup 1v1 pro mě bohužel skončil ve 1/4 finále po třech celkem vyrovnaných mapách proti francouzovi Kirua. Vtipný bylo, že jsme oba volili jako své mapy (bo5) aero a pukku3t2, takže nám dělalo největší problém dohodnout se jestli se bude hrát jako třetí aero nebo pukka. :) Jediný co je mi útěchou, že ani v semifinále Kirua nezaváhal a opět "hladce" 3:0 přešel přes itala cdv. Každopádně jsem se dostal v nejvyšší lize OC z Čechů (a slováků:) nejdál a doufám, že v příští sezóně se přihlásí turnajově pasivní dueláři jako tyf, yenda nebo flat...abych jim moh taky bRečet jak to zase posrali. :)


Jako poslední zmíním Produels 1v1 ligu, i když zatím není o co stát, jelikož aktivita hráčů je minimální a adminům to zjevně vrásky na čelíčku nedělá. Tak jako tak to nic nemění na tom, že jsem si zahrál "už" 4 zápasy. Nejdřív mě v aeru urailoval xmRti rusák Jilc4ke, pak jsem prohrál v overtime (pukka3t2) s Polterem, ale za to jsem následně vyhrál ve stejný mapě s ukrajincem Stalkerem. Poslední zápas jsem hrál proti vítězovi nedávného AsusCupu - Nike a po menších (vlastně dost velkých:) problémech s "fair" serverem jsme šli hrát do Ruska (100 vs 30:). Nakonec prohra 15:50 v aeru zas tolik nebolela...stejně pochybuju, že se tahle "liga" vůbec dohraje. :(


Nakonec tu mám i já připomínku asi jediné větší "české" (židovsko-moravské:) Q3 LANky tohoto roku - Trnávka 2k7. Už několik dní můžete najít náš team (tyf, krysa, xicht, stings) mezi zaregistrovanými, takže se taky regněte a přijeďte nám ukázat svůj wannabe TDM skill anebo aspoň zachlastat...:)

btw: New anketage, hlasujte r00kies !


Nic než [TA] !!!
24.06.2007 @ 23:49

comments (5)

 


Short neWs: Episode VI - Revenge of [TA]Krysa

by [TA]X|cht

Vše ironicky začalo absolutně nevěrohodnou zprávou na iRc od Walpeera naznačující že má informace o tom, že v cz/sk na poslední chvíli proběhne kvalifikace ESWC. Po kontaktování pár lidí a zvážení momentálních možností česko-slovenských organizátorů jsem došel k závěru, že se zase jedná o jeden z dalších Walpeerových mystifikačních blábolů...
O to větší bylo moje překvapení, když o několik dní později United Games uvedli, že doopravdy koupili licenci na pořádání kvalifikace a narozdíl od předešlých českých organizátorů se rozhodli podporovat všechny ESWC hry a to včetně u nás tak masově hraného Q4 (ah ten sarkasmus:). Samozřejmě zde byl malý háček v podobě nedostatku času na ukončení kvalifikací a také s pořádáním LAN finále trochu z ruky - ve Vídni. Jak jsem to pochopil, tak v podstatě naší společnou česko-slovenskou kvalifikaci zaplatili organizátoři německý ESWC kvalifikace a to hlavně díky kontaktům TrackMania - Nations top hráče Toniho, který je shodou okolností Čech a bez kvalifikace by neměl možnost účastnit se samotného finálového turnaje. A zřejmě z ekonomických důvodů se zdálo, že bude nejlepší naší kvalifikaci spojit s Rakouskou, kde jinde než ve Vídni a konkrátně v honosném komplexu Paláce Auesperg.

Mezitím už samozřejme kul pikle Hawr1x se Soptíkem (UG boss), a tak nebylo velkým překvapením, když oznámil, že Q4 kvalifikace proběhne pod záštitou Quake.cz. Do urychlené registrace se nakonec přihlásilo "celých 7 hráčů" - Walpeer, Manning, Rindo, Jocko, Bioss, Pete a hlavně Krysa.
Největší očekávání se vkládala do Rinda (...:), Krysy a dokonce i tvrdě (lol:) trénujícího Walpeera. Neděle 27.5. nám měla ukázat odhodlání Q4 hráčů porvat se o vyjímečnou příležitost na nakouknutí do světa e-sport profíků... Ale už jako obvykle se ukázalo, že Q4 komunita u nás víceméně neexistuje (o rly ?), když v čas zahájení kvalifikace byli připraveni hrát ze 7 přihlášených sotva 3. Aby se neřeklo, tak si zahrál Krysa s Walpeerem, kterýho v první mapě zLe rozstřílel a druhou mu radši vzdal...tolik asi ke "schopnostem" údajně nemocnýho (leda tak na hlavu) Walpeera. Po nějaký době dokonce dorazili Jocko, Rindo a Bioss, ale nikomu se moc do toho hraní nechtělo (...). Rindo se neustále vyhejbal odpovědi na otázku "proč nehraje, když se zaregistroval", a tak u většiny z nás akorát opět vyvolal dojem posRánka bojícího se prohry s Krysou, kterej to rok nehrál... Jediný další ochotní hrát tuhle parodii na hru a kvalifikační frašku v jednom byli Bioss a Manning a když Bioss dokázal Krysu porazit v jedný mapě, tak se z něho stal po výhře s Manningem a kontumacích se zbytkem automaticky druhý postupující na LAN finále ve Vídni...

O týden později Krysa odjíždí s Hawr1xem a dalšími účastníky na cz/sk finále do Vídně, ale to ještě netušíme, že sebou nevezou ani druhýho Biosse, kterej svojí účast odřekl, tak ani jeho zástupce Walpeera. Záchvat smíchu, kterej nás přepad při naladění Q4 streamu z Vídně se nedá jednodušše popsat. Záběry na Krysu - těžce vybaven stereofonní hi-tech výbavou v podobě pecek od Ipodu a z výrazu znatelný pohrdání celou akcí. :) Druhý záběr na hrajícího Hawr1xe, který se tak stal organizátorem, řidičem a zároveň hráčem aniž by prošel "kvalifikací"...bez komentáře. :) I přes probíhající zápas český fotbalový reprezentace se nemůžu odtrhnout od streamu (tak špatnej ten fotbal byl:) a sleduju "oneman show" v podání Krysy. Výsledky 42:0 a 40:7 asi mluví za vše...

Prověření sil před Pařížským finálem se moc nekonalo a pokud mi chce nějakej Q4 fan tvrdit, že to nebyla největší ostuda jakou zatím jako "komunita" předvedli, tak se musim smát. Věčný výmluvy na to že přece bylo jasný, že Krysa vyhraje (bbs Rindo to viděl ještě když se hlásil jinak) mě nijak neberou, natož výmluvy na cestu do Vídně... Akorát jste mi dokázali to co už tvrdim poslední rok, Q4 je hra, která si nezaslouží pozornost, protože k sobě přilákala jenom ubožáky jako Walpeer a Rindo, který maj pořád velkou hubu, ale když dojde na lámání chleba, tak je ticho po pěšině...ubohý až to bolí.

Každopádně to nemění nic na tom, že Krysovi přeju za celý [TA] gL za měsíc v Paříži, kde se potká se "J"mény jako: Toxic, Cooller, Fox, Stermy, Garpy, Hunter anebo třeba tolik oblíbeným metro-teploušem Foreverem a řadou dalších, kteří se teprve kvalifikují.


Tímto ukončuji cyklus Short neWs a dávám tak možnost opozdilcům dočíst co zameškali ještě než příjde fan-Qvíz, který nově přerozdělí "tituly" na našem stárnoucím (stsi !) webu...stay tuned !


Nothing but [TA] !!!
06.06.2007 @ 18:28

comments (10)

 


<< Previous Next >>
1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

 


rip  
rip  
10. výročí !  
10. výročí !  
10. výročí !  
10. výročí !  
10. výročí !  

 

tyfoon vs wh3nom  
Krysa vs Wh3nom  
[TA] vs FA  
[TA] vs Dinhz  
Wh3nom vs Draven  

» More...

by [TA]Tyfoon 
by [TA]Tyfoon 
by [TA]X|cht 
by [TA]Cypp 
by [TA]X|cht 

 

Online visitors: 1
All visitors:
Registered users: 864

samo
[Výsledky]
    
Stránka vytvořena za 0.064234 sekund!
Za komentáře na těchto stránkách neneseme ŽÁDNOU odpovědnost