LOGIN:
» Register «» Lost password? «

 


» News
» Members
» Wars
» History
» Výlevy

» Reports
» Demos
» VQ3 Guide
» Unsortable

» Awards
» Contact
» Guestbook

» Register
patek ..

by [TA]Tyfoon

..vykalenost nejvetsi!
30.03.2007 @ 23:02

comments (5)

 


Měsíční zatmění

by [TA]X|cht

Co se dělo

V CQO TDM se situace vyhrotila do takový podoby, že jsem byl nucen pro TA-B naverbovat 2 nový hráče (fort + xato), abych nemusel přejít ke konečnému řešení našeho působení v lize. Každopádně mimo prohry s naším A teamem jsme byli schopni porazit eC, NS, FH, v0 a eRct, což se dá celkem považovat za úspěch, když vemu v úvahu každotýdenní problémy při domlouvání zápasů... TA-A mimo ostudné prohry s NS, o které jsem psal už v minulé newse, sbírají jedno vítězství za druhým a snad už tak hodlají pokračovat až do konce ligy (stačí když nebude hrát paRek místo Krysy:).

V kuh3 TDM se od posledního zápasu s .pl sráčema z UltraF(r)ag (viz poslední newsa) moc nezměnilo, jelikož následovalo diskvalifikování 3 teamů v řadě (ach jak kvalitní premier league) a tudíž byly 3 volné týdny. Poslední kolo tuto neděli nám konečně nadělilo hrajícího soupeře - SP. Bratrovražedný boj nakonec skončil těsnou remízou, když SP vyhráli svojí osp5 o celé 2 fragy. Do konce ligy zbývají ještě zápasy s Team omerta (ex-MIEL ?:) a Doomwarriors (llamy:), tak uvidíme jak se tahle fraško-liga ještě vyvrbí. :)

U nás "opomíjená" kuh3 RA3 liga se již podruhé těšila z naší účasti a tentokrát již na pevno ve spolupráci s SP posilami (Jocko + Vasho) a s nabytou znalostí map již před samotným zápasem !:) Jako klíčová se pak ukázala volba home mapy - ra3map16 (remake Q2 mapy - The Edge), v které jsme naše soupeře drtili neskutečně rychle a nemilosRdně. Výsledkem nakonec bylo skóre 3 výhry a 1 remíza a tím pádem vítězství v 3. (nejnižší:) divizi. Tato výhra nabývá ještě o něco sladší příchuti díky tomu, že se zapíše jako jubilejní 100. award !

GamePark Freeze liga 2 se stále táhne jak smRádek z cikánskýho gheta a tento smRádek se ještě zvětšil s první prohranou mapou s FH (v pdm6). Na druhou stranu to jistě potěšilo asi dvě desítky přihlížejících anti-TA fans (Proč hrát v zaheslovaný hře ? © FH) a FH aspoň tolik nebolely následný prohry v CQO proti oboum našim teamům. :) Každopádně se teď situace v lize pro nás řádně zkomplikovala a i když momentálně vedem díky lepšímu skóre, tak bude ještě boj o 1. místo napínavej !:)

Bez velkolepých oslav bylo konečně po 2 měsíčních útrapách na GameParku spuštěno vq3 CPMA (sh cfg), takže doufám, že se to časem projeví i na aktivitě v této sekci...sám pro sebe jsem to doufám nedělal. :)


Co se chystá

Tak především byla ohlášena nová sezóna ClanBase EuroCup/OpenCup, která tentokrát pod taktovkou GGL nabývá gigantických rozměrů (bohužel ne zcela díky Quake sérii) a dokonce se počítá s LAN finále a prize pro CS, CoD2 a W3. Ve výpisu EuroCupů můžeme najít i Q3 1vs1 se "záludným" maplistem (ztn, aero, pdm6, dm13, pt7 a pukka3t2) pod vedením admina Saharáka, který jistě ocení co největší cz/sk účast (víc kapříků pro něj:).

Na poli OpenCupů pak našince zaujmou především 2vs2 TDM a klasické 4vs4 TDM. Praví fanšmejkři jako my se pak ještě navíc regnou do RA3 5vs5 aby toho nebylo málo. :) Ostatní módy ponechám jejich osudu, jelikož nepředpokládám, že by někdo zavítal do CTF/CPM nebo nedejbože do Urban Terroru nebo ještě hůře do jedný ze dvou verzí FreezeTagu (ne, nejsou to OSP promode instagib verze:). Jedinou skvrnou na TDM turnajích je lame OSP vs CPMA flame, který ať se rozhodne jak se rozhodne jistě ještě sníží už tak dost ubohou sbírku přihlášených teamů.

Díky prodloužení registrací máte možnost se hlásit do turnajů až do nedělní půlnoci...


Co se šušká

Aktuální dRb zmiňuje jeden nejmenovaný český klan (eRct:) hodlající uspořádat na GameParku OSP TDM turnájek údajně z nostalgie, ale spíše jde o to, že jinde v cz/sk si už OSP nezahrajou...:)

S GP částečně souvisí i další dRb. To že nám k 5.3. oficiálně skončila GameZone ovládaná Progamers, kteří tak rádi konečně zrušili Quake sekci na jejich new vyblitym webu, už ví téměř každý, ale že to bude mít možná ještě nějakou právní dohru (Laupe ?:) ze strany O2 to už je zajímavější zpráva.


Co nás baví

Co jiného pobaví víc než střet s idiotem ? Střet s dvěma idioty ! Opět vyhlašuji anketu o osobnost měsíce, tentokrát se bude jednat o čistý duel dvou hvězd ! Prvním kandidátem budiž komická postavička české Quake scény a neúspěšný účastník předchozí ankety - Walpeer ! Tentokrát si svojí účast v naší prestižní anketě vysloužil především svým brzkým návratem z Francie, kde se měl údajně začlenit do legií (o rly ?:), dále pak jeho l33t recenzí, na tolik provařený e-Geforce 8800 GTX, okopírovanou z webu CZechComputers a v neposlední řadě hlavně svojí vlastní žádostí z IRC - "ahoj nebude dalsi anketa o osobnosti mesice nekdy ? :) bych se rad uchazel o prvni misto v teto prestizni ankete poradane clanem TA ::D".

Druhým kandidátem je slovenská duelová rádoby hvězda, prznitel slavného nicku, ale hlavně člověk, který se "umí oblékat" - uNfind ! Ten si svojí nominaci vysloužil především dlouhodobě utvářenou "aurou" dokonalosti...co nastalo, když praskla jeho real identita se můžete dočíst v logu z kanálu CQO. Z bezpečnostních důvodů jsme raději některé fotky zálohovali, aby nebylo tak jednoduché se zbavit nepříjemných důkazů jako tomu učinil např. Laupe. :)

uNfind v růžovém tričku s motivem svého idolu + jistě heterosexuální přítel
uNfind na akci - všimněte si slušivých "žabek", které jsou nápadně podobné s těmi u slečny vedle
uNfi - prostě žádný "sedliak"
nezletilý uNfind (v modrém) - asi byl na ozdravném výletě v koncentráku....

Rozhodně vás čeká těžká volba, oba kandidáti mají svoje "kvality", takže to bude jistě lítý boj.:)


Na závěr ještě přihodím jako perličku jeden povedený blog týkající se warez problematiky na ministerstvu. Některé věty jsou doopravdy quoty a nedivil bych se kdyby časem zlidověly. :)


btw: Anketu "Co nejvíc kurví Q3 ?" vyhrály dvě možnosti pro které shodně hlasovalo 19,38% ze 129 hlasujících a to "Nedostatek hráčů na normální 1v1/TDM." a "Nespolehlivost lidí v turnajích." - hlas lidu, hlas boží...

btw2: Moc mě neserte a pěkně vyhrabejte svý posraný loginy a začněte psát komentáře nebo bude další newsa za půl roku (jako před rokem:) !


Nic než [TA] !!!
20.03.2007 @ 23:56

comments (16)

 


Velká únorová degenerace

by [TA]X|cht

Newsařsky plodný leden vystřídal impotentní únor, který ne že by nenabízel témata k sepsání, ale spíše převládl pocit bezradnosti a nechuti se o něco snažit.
Pln "nadšení" jsem se vrhnul do změn na GameParku, ale vedení GP je víc než zpomalený, takže dočkat se nějakých výsledků je téměř nemožný...nemluvě o sabotování některých změn, který už byly provedeny (viz smazání upravenýho osp server cfg). V CQO panuje situace podobná, když každou chvíli člověk naráží na Hawr1xovu absolutní nepřipravenost (neschopnost), kterou si většina účastníků vysvětluje jako lenost Q3 adminů. O celkovym přístupu lidí k CQO a Q3 vůbec se radši snad nevyjadřovat. Chápu, že po x letech už tady asi nikdo nebere hraní jako prioritu, ale nějakej ten vztah by člověk k tomu měl mít, když už se přihlásí do dlouhodobý ligy (že 187, eC, eL, blow... ?). Vrcholem demence je pak pro mě to, že "kážu" o herní "morálce" atd. a polovina [TA] se chová přesně obráceně (viďte pane yenda & krysa ?). Důkazem budiž nedělní velmi kvalitní zápas TA-A vs NS a následný match v kuh3 Premier league na kterej se víceméně polovina teamu vysrala ať už z jakkoliv dementních důvodů...gj pánové, dyť jsme to chtěli přece vyhrát celý ?:) Je to furt o tom samym: neschopnost, nedochvilnost, nezájem. Pokud se má "mrtvost" Q3 měřit podle nějakýho kritéria, tak by jím určitě nemělo bejt počet hráčů v ligách, ale spíš zájmem o hru a hraní samotný a v tomhle bodu dnes už 90% hráčů Q3 značně zaostává...

Variantou pro nás herně aktivnější by mohl bejt Q4, kor když teď vyšel ten údajně dokonalý a všeopravující patch 1.4 (beta - jako celá hra:). Ale holt není zlato všechno co se třpytí a u Q4 to platí dvojnásob. Jediný velký plus Q4 vidím v jeho úžasný nedokonalosti, která zabraňuje vytvářet kde jakýmu idiotovi anti-quake módy, který by se pak hrály na GP, jak je tomu v případě osp promode freeztag instagibu apod. :)

Když už jsem zabrousil do těhle Q3 bažin, tak bych se mohl zmínit o průběhu oné slavné "Q3" ligy na GP ve Freezu. Po třech psychicky vyčerpávajících (všechny to seRe:) zápasech jsme v tabulce druzí jen kvůli skóre. Výkony jsou přímo úměrné ubohosti samotného módu (a mapám - viz ospdm8:), takže se nedivte výsledkům. :) Na otázku proč to teda hrajem je odpověď jednoduchá: šíříme slávu [TA] mezi zaostalce hrající Freeze věřících, že tento mód je v Q3 dominantní a skill b00stující... Je mi jasný, že moje/naše kritika GP freezu se k většině těcho lidí ani nedostane anebo na ně nezapůsobí, ale snaha byla...:)
PS.: Ne, [TA] nenabírají nový lidi do svý neexistující Freeze sekce. :(

Abych nebyl jako obvykle obviňován z přemíry bReků, tak zakončím newsu ve veselejším duchu. Nejdřív bych ukončil hlasování o osobnost měsíce ledna. S přehledem zvítězilo duo Džejkob & Luape (50% ze 175 hlasujících), takže gratulujem a přejeme mnoho úspěchů s vaší právnickou multikárou ! :) Bohužel do únorové soutěže se zatím nikdo (nedobrovolně:) nepřihlásil, takže se tentokrát anketa bude zabývat trochu jiným tématem - hlasujte !

Na úplný závěr se s váma podělím o absolutní hardcore perličku ze zpovědnice, jedno video z oblíbených GP blogů a krátké video ze zápasu TA-B vs NS ukazující jak se dá vyhrát mapa v poslední sekundě...:)


Nic než [TA] !!!
20.02.2007 @ 23:43

comments (14)

 


Quakem ku zdraví...a demenci !

by [TA]X|cht

Uplynuly nám 2 týdny, a tak přichází na pořad dne vaše obvyklá dávka emocí [(c) Rodinná Pouta] v podobě plakoidních výlevů mé maličkosti. :) Tentokrát vás oslním statistikami kolem CQO, řeknu vám něco málo o mocenském převratu na GameParku a nakonec vám nabídnu čtyři respektivě pět kandidátů na post osobnosti měsíce !:)


CQO - tak už teda začnem...bo co ?
Jako první si vemu na paškál zahájení Czech Quake Open. Po 1,5 měsíci běžící registraci jsme ještě nakonec z důvodů nedodělaného web rozhraní pro hráče odložili start o další týden, ale dnes se již dá prohlásit CQO za spuštěné ! Nebudu zabíhat do detailů, jen zmíním, že za Q3 jsme uspořádali největší česko-slovenskou Q3 online ligu všech dob - 18 TDM teamů a 99 duelistů z toho 7 duelistek (!!!:) je podle mě více než úctyhodné číslo. Samozřejmě, že [TA] se této akce účastní a to rovnou s dvěma teamy a 9 duelisty. Aby toho na nás nebylo málo, tak Wh3nom je admin (hohoho to budou zase flejmy:) 1vs1 ligy a já jsme vládce TDM ligy. Hawr1x se ještě postaral o menší mezinárodní zviditelnění, takže stručnou newsu najdete i na ESR. Doufám, že se budete při hraní těch několik měsíců bavit, tak jako my při adminovaní !:))) GL !


We rule GamePark !
Co se GP týče, tak asi nejzajímavější zprávou je, že jsem po ne tak dlouhém přemlouvání od Azkikra přebral post admina Q3 s cílem zprovoznit tam vq3 CPMA servery a vůbec tak nějak profláknout Q3 v lepším světle u llamiček. Odměnou mi budiž velmi poučné ICQ rozhovory, které nejspíš začnu sbírat a sepisovat do BLOG sekce právě na GP. :) Většinou si tyto grafomanské perličky na téma: CoD je nejlepší, víte co zo znamená "lol" nebo cheaty v CoD atpod. dávám před spaním, ale občas se zde najdou i vážná témata, kde minimálně pobaví následné komentáře.
Každopádně dle informací GP bosse by měl být koncem týdne Q3 GamePark upraven k obrazu xichtovu, takže se těšte třeba i na dohrání onoho provařenýho CPM 2vs2 turnaje :)
Další věc související s GP je nová sezóna uber Freez Ligy, které se k údivu některých lidí účastníme i my. Jenom doufáme, že tentokrát se tato liga dohraje a nedopadne to po vzoru CA ligy, kde jsme s přehledem vévodili tabulce, ale jaksi se to celé rozpadlo a nedohrálo a my tím byli ochuzeni o další zářez do sekce awards. :(


Osobnost měsíce ledna
Zveřejnění tohoto "ocenění" v minulém měsíci se dočkalo velmi bouřlivých reakcí, a tak si dovoluji v načaté tradici dále pokračovat. Tentokrát už ale budete mít i vy šanci zasáhnout do rozhodovacích procesů pomocí naší ankety, která nakonec jednomu ze čtyř nominovaných vynese onen vysněný titul.

Prvním nominovaným je člověk v Quake komunitě už celkem známý a svými úlety proslavený - Walpeer. Nominaci si pro tento měsíc vysloužil hlavně díky jeho neutuchající demenci, které zapříčinila, že se pod fake nickem (CoolKlara) přihlásil do ženské soutěže CQO a hrál na nás blbýho. Když toto prasklo a jeho pravý nick byl zatížen penalizací v podobě červené karty v Q4 lize, tak neváhal a zaregistroval si nick: Zerter. Po brzkém odhalní tohoto dalšího podvodu jsme již neváhali a skoncovali s jeho účastí v CQO jako celku za doprovodu velmi zábavných bReků , kterými mě obdařil po zabanovaní na kanále CQO. :)

Druhým kandidátem budiž jeden z výplodů pravidelných ICQ rozhovorů v podaní dany62. V naší konverzaci jsme se dotkli takových témat jako jsou: ladění cfg, hraní Q3 dema a nakonec i toho kdo je vlastně větší n00b...:)

Třetím a pravděpodobně největším kandidátem na výhru je rovnou dvojice lidí. Samozřejmě nikdo jiný než duo Džejkob & Laupe s jejich verbovacími schopnostmi a právnickým oddělením nepřipadá k úvahu. Logy s mými komentáři se staly jedinou podobnou newsou zveřejněnou na našem webu za jeho víc jak čtyřletou historii. Zároveň tato "newsa" trhala i rekordy v čtenosti, komentování a celkově v náštěvnosti webu. Pokud vás tento klenot nějakou divnou náhodou minul, tak ho najdete zde.

Posledním nominovaným pro tento měsíc je osoba, která se skrývá pod nickem asdsa (-B1). Několik z nás poctivě idlujících #quake.cz jsme měli možnost odhalit netušené pravdy o Q3 a Fatal1tym především. Tento log je jednoznačně nejdelší, ale za to přináší opravdu zajímavý úhel pohledu na Q3 a řadu dalších věcí od dalšího z našich východních bratrů. Kolektivní výsměch na IRC tomu přidává podle mě ještě na větší dokonalosti...:)

Takže stručné informace o nominovaných "exotech" již máte a nyní už jen zbývá pobavit se u logů a následně hlasovat v naší anketě podle které se rozhodne o vítězi...hf !


Nakonec už jen připomenutí ripu vystoupení v online TV PG24, kde jsme společně s Hawr1xem dělali menší propagandu Quake hrám a projektům za kterými stojí Quake.cz. Nepředpokládám, že se mezi věrnými [TA] h00ls najde někdo kdo to ještě neviděl a pro vás ostatní je to téměř povinnost !:)


Nic než [TA] !
25.01.2007 @ 1:56

comments (23)

 


All negativní energie (c) hRoch

by [TA]X|cht

Jak jste si mohli všimnout přibližně od pátku do pondělí nám nejel web. "Bohužel" za to nemohl Laupe a jeho právnické oddělení, ale jen wočisova nepozornost při prodlužování hostingu. :) Tak jako tak děkujeme našemu jedinému skutečnému sponzorovi za uvedení věcí do pořádku, jelikož nefunkčnost webu tentokrát pálila nejen nás quakery, ale i jiné hráčské komunity, které se taktéž dobře bavili nad článkem TA vs Demence. Bohužel dalšího updatu se již asi nedočkáme, protože soudní obsílka nedorazila a Džejkob ani óóó VELIKÝ Laupe s námi už nekomunikují. :(

A teď už k vysvětlení nadpisu. Působení negativní energie se většinou projevuje jako "den blbec" v horších případech "tejden/měsíc/rok blbec". Já jsem si tenhle den zase jednou vybral v pondělí.
Radostné zjištění, že náš uber web opět jede, vystřídalo Tyfovo ultimátum: "xochte, ty lezbo do 4 napiš nějakej blábol o výpadku webu nebo letíš !" Aby toho nebylo málo, tak otevřu ESR a tam na mě vybafne newsa CPL in trouble again?. V prvním okamžiku propadám panice, bortí se mi svět, mažu Q3 z disku, instaluju Q4 atpod., ale po pár hodinách zjišťuju, že to bude jenom jedna velká fáma nějakejch hamburgrožRoutů, který viděj do Quake scény asi jako rindo | Osobnost měsíce. :) Následně jdu s [TA]Krysou (hele fakt neni nEhop:) utopit svojí pochroumanou náladu do potoků slovenský krve (hi Mato, Dufo:), abych byl pak po quitnutí Q3 odměněn nevídaným pruhovaným představením na monitoru. Po radě s HW experty na #ta.only (all n00bs) docházíme k závěru, že problém může bejt v kabelu k monitoru, a tak napínám své ochablé na iRc závislé tělo ke kontrole. Výsledek to má jedinej...pruhy nemizí naopak si svojí "šikovností" vylejvám půlitr pití na myš/podložku a klávesnici. Po vysušovacích pracích zjišťuju, že jsem si "odplavil" jeden z teflonů a že pravý tlačítko myši neni zrovna jako nový...
Mno, když už se něco seRe, tak pořádně...na pruhy koukám furt a jen doufám, že z nich brzo neoslepnu...jestli je to víc vůbec možný. :)

Mno abych nezakončil newsu takhle nasraně, tak vás ještě pozvu na sledování středečního pořadu PG24.cz Progamers odpovídá, kde budem hosty já a hawrix, takže se nebojte a pěkně se do nás (do nich:) opřete !

btw: Dnes padnula magická hranice 144444. návštěvníka našich stránek a jak se zdá, tak jsem se jím stal , což je celkem ironie, když vemem v úvahu, že v posledním týdnu se nám zvedla návštěvnost na čísla přes 300 unikátních IP za den...a to nepoužíváme žádnej autohit hax, viď pane "jsem uraženej a proto nechodim na IRC" Gimpe ?!?:)))


Nic než [TA] !!!
09.01.2007 @ 22:16

comments (8)

 


Pro-Gaming in da Czech Republic ! *2xUPDATED

by [TA]X|cht

Už se u nás stává celkem dobrou tradicí, že jednou za čas se objeví nějakej šílenec (pokud možno ještě bez občanky:), kterej začne někoho z našich duel stars lámat do svý uber multikáry s příslibem vlastního irc kanálu, TS serveru apod. vychytávek. Pokus o zmultikárování celýho [TA] tady už však nějakou dobu nebyl (naposled oni slavní rT a kde je jim konec ?:), a tak si dovolím zveřejnit jak takové lámání pod křídla "profi teamu" probíhá. Nemusim snad ani zmiňovat, že onen "manager" je nezletilej a bez jakýkoliv představy o Quake scéně...HF ! :]]]


ICQ: 344702052 - Jsem Clan leader Multi klanu GameParadise www.klan.gameparadise.cz
take se kouknete na www.gameparadise.cz vse 24 hodin denne o hrach!
http://data1.edisk.cz/stahni/75955/offroad2movie.wmv_24.08MB.html
Stava se neodpovidam, tak pište přímo jaký máte problém, klidně i bez pozdravu!
Vzhledem k tomu, že jsem velmi žádaný a zaneprázdněn hodně povinnostma, tak na zprávy tupu: "čus, ses tam, něco potřebuji" apod. Často nereaguji! ale hezky holky maj prednost :-D

[12:31:32] (Džejkob) czus
[12:31:38] (wh3nom) cau
[12:31:48] (Džejkob) mas team speka
[12:31:55] (wh3nom) kdepak
[12:31:55] (wh3nom) :)
[12:32:06] (Džejkob) coze ty nemas ts
[12:32:18] (wh3nom) uz je to tak no
[12:32:19] (wh3nom) :)
[12:32:36] (Džejkob) hmm aj mel pro tebe nabidku do prefesionalniho hernikoklanu
[12:33:03] (wh3nom) :)))
[12:35:16] (wh3nom) v cem spociva ten tvuj profesionalni herniklan?
[12:35:50] (Džejkob) ne jako ze by jste sli kanm do klanu quake 3
[12:36:11] (Džejkob) a kdyby jste ukazali uspesnost dostali by jste sponzory hezni servery a tak dale jako my treba mame uz 6 hernich serveru
[12:36:42] (wh3nom) hmhm a k cemu to ?
[12:36:42] (wh3nom) :)
[12:36:52] (Džejkob) hrajes jeste quake
[12:36:54] (wh3nom) "kdyby sme ukazali ze sme dobry..."
[12:37:10] (Džejkob) tak y se dalo resit maet uz nejake uspechy ?
[12:37:15] (wh3nom) mozna sis nevsim ze vevodime cesky scene poslednich 5 let...
[12:37:17] (wh3nom) :))))
[12:37:30] (Džejkob) jo ?? hmmm zajimave to by slo no
[12:37:41] (wh3nom) http://www.totalannihilation.cz/?page=awards
[12:37:48] (wh3nom) nakej ten uspech tam je no
[12:37:54] (wh3nom) :D:D
[12:37:57] (Džejkob) a meli by jste zajem ?
[12:38:23] (wh3nom) porad nevim co by nam ten pakt s dablem prines...
[12:38:29] (wh3nom) herni servery sou k hownu
[12:38:43] (wh3nom) ale jestli nabizis nakej pravidelnej mesicni plat tak se nmuzu poptat....
[12:38:44] (wh3nom) :)
[12:39:08] (Džejkob) mno asi takhle mi jme jako by velka spolecnost proto jako ze by jste meli new jmeno ale jako proste hsme profesionalni by jsme vam vse dohazovali atd
[12:39:21] (Džejkob) by jste byli sponzorovani casem i jako hernima vecma atd
[12:42:23] (wh3nom) hele mam se te zeptat jak vypada sponzoring casem? :P
[12:43:18] (Džejkob) mno mame hosting domenu a asi sest hernich serveru svuj team speak od gameparadise a webovky casem od laupeho dostanemema si jako ma eSudba
[12:43:27] (Džejkob) ale to nam da asi az v unoru
[12:47:46] (wh3nom) hele reknu ti to na rovinu, vidina teamspeak serveru kterej nam je k nicemu, dale pak sajty a hosting ktery stejne mama ba i dokonce herni servery ve me vyvolavaj spis smich...
[12:48:06] (wh3nom) vesmes nemate co nabidnout...
[12:48:14] (Džejkob) ale jako co ches vic nic vic nejde
[12:48:22] (wh3nom) a nebudem vas tahnout nahoru mezi profiky za nic...
[12:48:24] (wh3nom) bohuzel
[12:48:24] (wh3nom) :)
[12:48:29] (Džejkob) mame veci v hodnote asi 13ti tisic to nema kdyzdy klan
[12:49:01] (Džejkob) jak vas tahnou my chceme vas prave dat my nehrajeme quak my sjem multi mi prave nemame sekcu quake chapes ?
[12:50:31] (wh3nom) chapu to zcela jasne...
[12:50:54] (wh3nom) nicmene ne az tak jasny mi je proc sis vybral zrovna nas, kdyz vidim ze nemas ani poneti s kym jednas...
[12:50:54] (Džejkob) tak co mas proti ja mam docela dobrou nabikdu
[12:51:01] (wh3nom) ad to tema sponzoringu
[12:51:09] (wh3nom) co chci vic?
[12:51:26] (wh3nom) na teamspeaky, servery, webhostingy sere pes z vysoka
[12:51:33] (Džejkob) ja no ja mam vice nabideek mae aspon web ?
[12:51:37] (wh3nom) co treba neco co se nam muze hodit
[12:51:44] (wh3nom) jako treba hrazeni cest na zahranicni lanky?
[12:51:45] (wh3nom) ;)
[12:52:04] (Džejkob) povidej co chcete pokavad budete uspesny dostanete pak treba sluchatka herni mys atd chapes
[12:52:29] (Džejkob) jo a kdyz budete cleny gp dostanete rzuzny slevy nebo treba cestu n a invex v hodnote za osobu 800
[12:53:04] (wh3nom) k cemu mi sou dalsi sluchatka nebo mouse?
[12:53:24] (wh3nom) na invex se nepojede, bo quake vubec mcr serial napodporuje
[12:53:28] (Džejkob) newim hele jko od spomzoru nicv vic
[12:53:47] (wh3nom) proste jak rikam, vlastne nemas co nabidnout
[12:53:47] (wh3nom) :)
[12:54:01] (Džejkob) jako muzu co chete nikdo ti vic nenabidne nez ja
[12:56:24] (wh3nom) to je dost dobre mozny, nicmene sme spokojeny s tim cim sme, periferie mame kupodivu kazdej (krome stingse ten hraje jen na klavesnici), ts nepouzivame, webhosting mame a na invex nejedem
[12:56:37] (wh3nom) takze jak rikam nemas co nabidnout...
[12:56:38] (wh3nom) :)
[12:56:38] (wh3nom) :)
[12:57:04] (Džejkob) ale jako cestu jako divak
[12:57:09] (Džejkob) jo a hele mate web ?
[12:57:18] (wh3nom) http://www.totalannihilation.cz/
[12:57:59] (wh3nom) jako divak bych na invex nejel ani za prachy..
[12:57:59] (wh3nom) :)
[12:58:34] (Džejkob) hmm ale tady se nejdena o to ze neco dosnete kdyz nechcete tak ne ale budete profesionalni herni klan a myslim ze nejte zatim tak dobry kdyz nemate ts
[12:59:24] (Džejkob) pres co se teda dorozumivate
[13:00:15] (wh3nom) jako behem hry?
[13:00:23] (Džejkob) no i jako mimo jak ?
[13:00:31] (wh3nom) irc
[13:00:31] (wh3nom) ..
[13:00:32] (Džejkob) kdyz mate neco radu atd
[13:01:01] (Džejkob) jezis mame taky irc server nebo neco a pak mame aky team speak a ventrio
[13:02:24] (wh3nom) uz se budu opakovat, ale tim ze nekomu nabidnes stejny podminky na kterejch je ho do multiklanu fakt nepretahnes
[13:02:32] (wh3nom) a kdyz se jedna o elitu tak to plati dvojnasob....
[13:02:34] (wh3nom) :))))
[13:03:04] (Džejkob) hele ale chapes vy jste jen klan my jsem znami ve svete gaming chapes ?? www.gameparadise.cz
[13:03:14] (Džejkob) a nemame sekcio quake
[13:03:24] (Džejkob) a jsem nejen cesi ale i lide ze sveta
[13:03:27] (wh3nom) jo vazne?
[13:03:27] (wh3nom) :)
[13:03:35] (Džejkob) a kdyby jsi neco chctel mzu sehnat ti od sponzoru
[13:04:14] (Džejkob) pls odepsiuj
[13:04:42] (wh3nom) byl nekdo od vas treba na wcg v korei?
[13:05:03] (wh3nom) asi ne co? tak kdo ze tady je vlastne znamej ve svete?
[13:05:03] (wh3nom) :))
[13:05:11] (wh3nom) kolik ste vyhrali zahranicnich turnaju ?
[13:05:15] (wh3nom) aha...
[13:05:16] (Džejkob) ne nebyl ale pochop quake a cod2 je neco jineho nhl a cod2 je neco jineho soldta atd nemuzes rovnat tyto hry chapes ?
[13:05:17] (wh3nom) :))
[13:06:23] (Džejkob) kdyby jsi mel ts jako ma kazd y lepsi klan muhli by jsme se dohonout osobne my nemame jeste na konte zahranicni turnaje le nas klan je nedavno poskladanej z nej klanu v cr a ty jklany co ce snama spojili maji ruzne vyhry prbni mista v ligach hlavne v cod2 a v nhl
[13:06:58] (Džejkob) a jak gp nemame zadne ofiicialni podmink jsou asi jen tyden a potrebujeme slozit hodne profesionalni klan v cr aby se vsede o nas salo
[13:07:17] (Džejkob) a tim padem by jset byli znami i vi nejen ve svete quake ale v progaming svete chaopes ?
[13:07:36] (wh3nom) tak fajn, az vytvorite pro svoje hrace kvalitni podminky tak se nam muzes opet ozvat
[13:07:42] (wh3nom) do ty doby zajem fakt nemame
[13:07:43] (wh3nom) :)
[13:07:57] (Džejkob) jake svoje ??
[13:08:23] (Džejkob) nasi hraci jsou plne spúokojene a maji co hcteli
[13:08:50] (wh3nom) fajn, my chcem plne hrazeny zahranicni lanky...
[13:08:54] (wh3nom) dostanem to u vas?
[13:09:00] (wh3nom) ne? nashle....
[13:09:00] (wh3nom) :)
[13:09:04] (Džejkob) dostanete
[13:09:43] (Džejkob) "
[13:09:44] (Džejkob) !
[13:10:36] (Džejkob) ale vy nam musite zarucit uspesnost nebo jestli jen chctete jes si zahrad do zahranici nejsme schopni chapes ja taky muzuu jest do anglie treba ale pohybuji ze budeme prvni urcite nekde v semifinale nebo ve finale ale nevim zda li vyhrajem
[13:10:52] (Džejkob) hele nevim asi jsi jeste moc mladej a nechapavj. cus
[13:11:38] (wh3nom) jen ti chci pripomenout ze ti je 15 a me 20....
[13:11:48] (wh3nom) takze bych si nebyl az zas tak jistej kdo tady ma hlavu v hnoji
[13:11:57] (Džejkob) tvoje mama
[13:12:05] (wh3nom) a na cesky scene se pohybuju od 99tyho
[13:12:09] (wh3nom) to ti bylo 8
[13:12:10] (wh3nom) ani ne
[13:12:14] (wh3nom) takze....
[13:12:16] (wh3nom) :)))))))))))))))))
[13:12:19] (Džejkob) :-*


Jako bonus na závěr přidávám několik quote z webu tohoto vysoce profi teamu:

"Spoluprace s klanem RescueRangers - Výmeňa bannerů, hostovaní, poskytnutí TS serveru http://www.rescue-rangers.estranky.cz"
"Poskytujeme zdarma TS servery jen za spolupráci nebo výměnu Bannerů" - to je nabízej zadarmo a zároveň na to lákaj new členy ?:)
"Přištižen klan s WH !!!! undead barbie Nechci k tomu deltat dlouhy komentar proste jsme hrali a jeden hrac znich uz po nekolikraty vyskocil za rohem a strilel drive nez mohl zahlednout aspon ruku hrace." - CoD2 pwnz ?:)

v popisu members:
"Klávesnice: dve jedna podsvicena druha herni na cod2"
"Základní deska: Lan Party"
"Podložka pod myš: Stůl"

Jméno: filip
Pohlaví: female
Věk: 1965-11-06 (41 years) - bez komentáře...:)

Pokud bude někdo z vás mít zájem přijmout nabídku místo nás, tak má vždy možnost kontaktovat vedení na těžce zaidlenym kanálu #GameParadise.cz @Quakenet !


UPDATE #1:

Téhož večera jsme ještě vyslali ne výzvědy zkušenýho provokatéra Tyfa...

22:39:25 t: ses tu sefe nejvetsich mocnosti?
22:39:40 Džejkob: kde ?
22:40:00 t: ve progaming svete
22:40:31 Džejkob: ja ne proc ale rozomim co potrebujes ?
22:40:43 t: potreboval bych ts server
22:40:57 t: a slysel jsem, ze ses dneska bavil s nakym idiotem od nas
22:41:09 t: ale ten nema co kecat do klanovejch zalezitosti
22:41:17 t: jestli mi rozumis teda
22:41:33 t: ptz jesli on si myslel, ze ja to vim, ale ja to nevim, pak teda nevim, ale to snad chapes, ne? dyt ses chytrej kluk
22:41:34 Džejkob: ale co chces ?
22:41:46 t: no ts server pro nas klan
22:42:22 t: je s tebou sranda
22:42:26 t: http://www.totalannihilation.cz/?page=news&id=262
22:42:28 t: peace
22:42:30 t: :x

- tady náš anti-hRdina prokázal opět svojí zabedněnost a zřejmě ani neklikl na onen link a tudíž mu nedošlo, že je to celý jedna velká fraška...

22:43:02 Džejkob: jo jasny mam ts
22:43:20 t: mas jo ? tak to je dost ready, potrebovali bychom aspon tak 16 ts-ek, bylo by to mozny ?
22:43:35 Džejkob: nene jedine za money
22:43:48 t: hrali bychom za vas hry
22:44:09 Džejkob: jak za nas ?? nechapu jako jake ?
22:45:57 Džejkob: ???
22:47:57 t: chceme bejt soucasti pro-fi teamy
22:48:02 t: jestli ti prefix pro neco rika
22:48:06 t: !!!
22:48:12 Džejkob: mas team speak prijd posilam ip
22:48:18 Džejkob: ts2.gameparadise.cz:9003
22:50:03 t: pockej, kam mi ho posilas?
22:52:51 t: to musim na mail?
22:54:10 Džejkob: i
22:54:14 Džejkob: mas me v kontaktecxh ?
22:54:25 t: v jakejch kontaktech ?
22:54:50 Džejkob: ja
22:54:55 Džejkob: jhele posilam ip ts
22:54:56 Džejkob: ok ?
22:55:05 t: a kam ji mam dat? ja nemam server
22:55:12 Džejkob: ja mam
22:55:14 Džejkob: ts2.gameparadise.cz:9003
22:55:19 t: ale ja musim mit taky
22:55:22 t: ten prave potrebuju

- tím "rozhovor" skončil, protože Tyf už dýl nevydržel dělat úplně blbýho a Džejkob přestal reagovat...:)


Aby však bylo ještě více zábavy, tak se do toho druhého dne zapojil v komentářích Laupe | DJ aRnoštek aka jednatel a majitel GameParadise.cz, který nám objasnil jak se vlastně věci mají. Jeho omluvu a žádost o stažení newsy jsme vzali na vědomí a chvíli o tom přemýšleli. To by však do rozhodovacího procesu nesměl vlítnou kdo jiný než Džejkob...

[15:38:56] (Džejkob) cus ses tu
[15:43:08] (wh3nom) cau, sem tady no
[15:43:09] (wh3nom) :)
[15:44:52] (Džejkob) hele prosimte
[15:45:40] (Džejkob) ja bych prosil o smazani textu o nasem klanu muzeme se dohodnout
[15:48:12] (Džejkob) ??
[15:52:14] (wh3nom) proc? dyt je to ten nas minulej rozhovor...
[15:52:20] (Džejkob) jj
[15:52:39] (Džejkob) udelas to protoze ja mam za to veliky prosuer fakt byl bych tio hodne vdecnej
[15:56:41] (Džejkob) budes tak ochcotnej jo a cl jsem byl ale kvuli tomto uz nejsem
[15:57:56] (wh3nom) hele myslim ze asi ne, ta newska ma docela ohlas a lidi se docela bavjej ... :)
[15:59:11] (Džejkob) ale jako tobe jde o komentare ?? hele je videt asi ze nejste moc organizovanje klan protoze toto nesaha urovni profesionalniho klanu a tve nadaky tez ne

- zdá se mi to nebo člověk, kterej o něco žádá a neni v pozici, kdy si může vyskakovat, najednou spustí ukřivděnej tón kombinovanej s urážkama ?:)

[16:00:09] (wh3nom) vzdyt ti vubec nenadavam :(
[16:00:16] (Džejkob) ale pred tim
[16:00:22] (Džejkob) takze nechces to vymazat ?
[16:00:27] (wh3nom) lidi kdyz to cetli se dokonce divili ze sem te neposlal do prdele po 2 minutach
[16:00:28] (wh3nom) :))
[16:00:45] (Džejkob) a jako to ej jediny co umis
[16:00:54] (Džejkob) nadavat hele asi nejsi kulturizoanej clovek
[16:00:58] (wh3nom) nevim ani ne, proste si musis uvedomit ze tvoje chovani musi mit i naky nasledky
[16:00:58] (wh3nom) :)
[16:01:10] (wh3nom) dyt ti vubec nenadavam :(((((
[16:01:12] (wh3nom) ?ú
[16:01:13] (wh3nom) :)
[16:01:16] (Džejkob) nadaaval
[16:01:19] (wh3nom) kdy?
[16:01:19] (wh3nom) :)
[16:08:33] (Džejkob) hele asi ne nemuzu ztebou domluvit jako clovek


Mno po chvilkovém zvažování situace jsme rozhodli zatím tuto newsu na webu nechat, jelikož jistě ještě stačí pobavit řadu našich čtenářů. Ke společnosti GameParadise.cz necítíme žádnost zášť a stejně tak necítíme potřebu cenzurovat takto poučné a zábavné rozhovory. :) Jaký to bude mít vliv na osud Džejkoba v GameParadise je nám celkem ukradený, ale ať dopadne jakkoliv tak doufáme, že si z toho vemou další děti ponaučení a vyhnou se tomuhle "pro-gaming" šílenství...


UPDATE #2

Mysleli jste si, že sRanda s koncem roku už skončila ? Kdepak, ta pravá nefalšovaná zábava teprve přichází umocněná novoročním elánem...


[21:56:12] (Džejkob) Cus ses tu ?
[21:56:14] (wh3nom) cau
[21:56:41] (wh3nom) sem tu no
[21:57:17] (Džejkob) tak co vymazes to ?
[21:57:38] (wh3nom) dyt uz sem ti to psal, nic se mazat nebude...
[21:57:45] (Džejkob) jako duvod
[21:58:06] (Džejkob) ja teda zadam o smazani toho text kvuli spatne reklame
[21:58:06] (wh3nom) jo to je presny, nemam duvod to mazat
[21:58:07] (wh3nom) :)
[21:59:02] (wh3nom) tu spatnou reklamu jim delas ty svym chovani a kvalitnim vyjadrovanim
[21:59:07] (wh3nom) takze naka newska na tom nic nezmeni
[21:59:07] (wh3nom) :)
[21:59:17] (wh3nom) chovanim*
[22:00:06] (Džejkob) co chcovanim c by jsi za to povazoval aby jsi to smazal
[22:01:59] (wh3nom) tak este jednou
[22:02:04] (wh3nom) nic se mazat nebude
[22:02:05] (Džejkob) jj
[22:02:09] (wh3nom) neni k tomu zadnej duvod
[22:03:54] (Džejkob) Tvuj kontakt davam majiteli Gameparadise o.s. vyrest to snim
[22:04:21] (wh3nom) :D:D
[22:04:26] (wh3nom) klidne vid
[22:04:35] (wh3nom) kdyz si myslis ze je co resit....
[22:04:36] (wh3nom) :))))
[22:09:06] (wh3nom) doufam ale ze jeho vyjadrovaci schopnosti prevysuji uroven zvlastni skoly...
[22:09:07] (wh3nom) :D

- tady nastává okamžik, kdy nikdo z nás nechápe jestli k Džejkobovu ICQ přišel "někdo" jiný anebo si Džejkob na někoho jínýho jen hraje :)

[22:14:17] (Džejkob) Dobry den jste tu
[22:15:31] (wh3nom) dobrej, sem tady
[22:54:03] (Džejkob) PISU OPET OHLEDNE TOHO CLANKU
[22:55:16] (wh3nom) fajn, v cem je problem?
[22:55:16] (wh3nom) :)
[22:55:19] (Džejkob) zadam o smazani clan , jelikoz toto se pocita i jako ztrapnovani GameParadise o.s. tak vas zadam o smazani
[22:59:09] (wh3nom) nejsem si jist, zda jste cetl update daneho "clanku", ale po kratke uvaze byla Vase zadost jednoznacne zamiznuta
[23:11:27] (Džejkob) dejte mi web
[23:01:34] (wh3nom) jedna se o cisty log z rozhovoru s vasim hracem, clan leaderem... kdo vi vlastne kym
[23:01:47] (wh3nom) podstatne je ze je veden jako hrac vasi multikary
[23:02:12] (Džejkob) a muzu vedet co si tim dokazujete ???
[23:02:38] (Džejkob) ze okopiujete soukormy rozhovor na web ?
[23:03:37] (Džejkob) Ano ja vas zadam a vyslovne prosim o smazani textu
[23:04:09] (wh3nom) mimo jine poukazujeme na herni radobyuroven v cechach, ktera s prichodem myslenky multikar a jejich rozmachu obzvlaste klesa...
[23:05:23] (wh3nom) http://www.totalannihilation.cz/
[23:05:25] (Džejkob) pockejte vysvetlete druhou vetu ?? nase schopnosti jako GP i jako clan jsou na velmi dobre urovni a vy jen poskrvnujete nase jmeno. Tak ta vas tim zadam o smazani textu a nebavim se svama o vasem nazoru
[23:07:12] (Džejkob) Ano tedkon jsem cekal az vy udelate nejaky nepravdivy text na web Takze zadam aby jste smazali neparvdivy text z webu ktery je pristupnen pro vsechyn.
[23:07:28] (wh3nom) To ze chovani vaseho "hrace" poskvrnuje Vase jmeno opravud neni nase zalezitost
[23:07:45] (wh3nom) na tim se muzeme opravdu jen pousmat...
[23:08:13] (Džejkob) ne nespopinuje vy pospinujete clan ale i spolecnost GP a to uz nespada po nejakeho hrace vy mate vyridis s hrcem a ne s clanem
[23:09:01] (wh3nom) muzete mi laskave vysvetlit jak muzu spinit vas klan, spolecnost whatever tim, ze presentuji nepozmeneny rozhovor s vasim hracem ?
[23:09:37] (Džejkob) ano takze vy nevyhovite nam ??
[23:11:16] (wh3nom) bavte se semnou prosim jako clovek, takze vam neodpovidam lamanou rustinou...
[23:11:31] (wh3nom) kdyz se Vas na neco zeptam, cekam od slusneho cloveka odpoved
[23:13:54] (wh3nom) Racte si laskave uvedomit, ze pokud k ujme prichazite diky chovani jak se zda Vam vlastnim, neneseme na tom vinu prazadnou
[23:14:12] (wh3nom) cili nevidim duvod proc by jste mel cenzurovat nas web
[23:14:48] (wh3nom) date-li mi nejaky poradny argument, samozreme to muzeme prodiskutovat, nicmene do te doby mate smulu
[23:16:25] (Džejkob) Kdyz nemas zajem se senou dohodnout muzu ti dat icq na meho nadrazeneho ??? protoze svami to nema zadnou cenu se patm na neco a vi mi odpovite na neco uplne jineho
[23:16:48] (Džejkob) Ano ja to prodyskutuji mate telefon ?? muzeme telefonicky se dohoout
[23:17:41] (wh3nom) Ne, telefon bohuzel nevlastnim.
[23:18:01] (wh3nom) Uz mi pise mesie Laupe.
[23:18:02] (wh3nom) nashle
[23:18:11] (Džejkob) Ja vam dam jedno icq napisete na nej ? budute tak laskav ?
[23:24:17] (Džejkob) Take bych zadal o Lidske jednani uvedomte si skkym mlucite takze si vyprosuji vase nadavky pubertatske vylevy a ruzne narazky a na moji osobost
[23:37:45] (Džejkob) Dobry den muzeme si tykat ?
[23:39:05] (wh3nom) moment, uz jednam s vlastnikem multikary...
[23:39:16] (Džejkob) ano ale jednej te i semnou
[23:39:23] (Džejkob) muzeme si tykat
[23:39:55] (Džejkob) Nereste to snim ale semnou
[23:41:10] (Džejkob) je to docela dulezite
[23:41:15] (wh3nom) dobra tedy, co mas na srdci zase ty
[23:41:16] (wh3nom) :)
[23:41:41] (Džejkob) Me se jednalo o velkou karieru. Chtel jsem vam nabdiout vse co nabizime a muzeme sehnnat misto toho jste se nas snazili schodit ano beru to ale prosim vas o aspon vycenzurovani Vseo ohledne GameParadise muzeme se dohodoout nechte tam Dzejkob atd ale bude zmente nebo vycebzurujte GaemeParadise
[23:42:02] (Džejkob) Pardon za chyby v textu
[23:45:13] (Džejkob) Ano ?
[23:46:03] (wh3nom) moment opet jednam s Laupem
[23:46:51] (Džejkob) Nepis snim ja to vyresim ztebou
[23:46:59] (Džejkob) jaka je odpoved da se to zaridit
[23:49:51] (Džejkob) Dohodneme se zitra ?
[23:51:35] (Džejkob) ?
[23:51:55] (wh3nom) stale jednam s laupem, mam jenom jedny ruce
[23:51:55] (wh3nom) :)
[23:52:05] (Džejkob) ano ale jednejte semnou an o ??
[23:52:09] (Džejkob) laupeho nechte
[23:54:16] (Džejkob) Ano zitra se dohodneme
[00:04:47] (Džejkob) ses tu ?
[00:11:44] (wh3nom) ano

- asi to s tím zítra myslel doslovně = po půlnoci, ale víc už z toho bohužel nebylo :(


Mezitím se na druhym ICQ odehrává o poznání jinačí (ještě komičtější:) rozhovor, kterej postupně přechází ve výhružky soudem...:)


[23:14:52] (Laupe™) Dobrý den, jste zde?
[23:14:52] (Laupe™) Jsem jednatel a majitel spolecnosti GameParadise.cz, o.s. a rad bych s vami jednal o Vaší novince na webu.
[23:15:54] (wh3nom) dobry den
[23:16:11] (wh3nom) tak co mate na srdci?
[23:16:32] (Laupe™) Můžete mne autorizovat, prosim?
[23:16:46] (Laupe™) Můžete mne autorizovat, prosim?
[23:17:36] (Laupe™) Prosím, autorizujte mne a já začnu psát o co jde
[23:17:38] (Laupe™) Děkuji
[23:18:03] (Laupe™) Dík
[23:18:33] (Laupe™) Takže o co jde, ještě jednou bych se Vám rád představil. Jmenuji se Pavel Laupe Dvořák a jsem jednatel a majitel spolecnosti GameParadise.cz, o.s.
[23:18:47] (Laupe™) Rád bych s Vámi projednat novinku na Vašem webu
[23:18:58] (Laupe™) máte na mne chvíli?
[23:19:22] (wh3nom) Samozrejme, jsem jenom Vas. Posloucham (=ctu)...
[23:19:52] (Laupe™) Na úvod bych se chtěl zeptat, kdo je majitel klanu?
[23:21:32] (wh3nom) Tezko rict co si predstavujete pod pojmem majitel klanu, takze tezko odpovedet.
[23:21:33] (wh3nom) :)
[23:21:37] (Laupe™) jste zde, prosim?
[23:22:09] (Laupe™) Človek, kdo vlastní doménu a vše zařizuje
[23:24:07] (wh3nom) Bohuzel na tuto otazku vam odpovim zcela proste, nemam sebemensi tuseni kdo vlastni domenu.

- jen kdyby si nekecal Pepo !:)

[23:25:07] (Laupe™) Dobře, tuto záležitost si ověřím u společnosti CZ NIC, z.s.p.o., Dále mne na úvod zajímá, vy jste něco jako Klan leader?
[23:25:53] (wh3nom) Zda se mi to nebo jsem se stal nedobrovolnou objeti jakehosy interview?
[23:26:37] (Laupe™) NE, jen mne na úvopd zajímá s kým vlastně mám jednat z vašeho klanu, jste to vy?
[23:29:02] (wh3nom) S kym mate jednat? to se bohuzel dozvime az se doskobrtate k veci a preskocime tyto levne fraze z nedelni skoly...
[23:29:13] (wh3nom) Dosud jste mi nerekl co vlastne potrebujete...
[23:30:48] (Laupe™) Jedná se o článek, který jste publikovali o naší společnosti na Vašem webu
[23:30:57] (Laupe™) potřebuji mluvit s majitelem klanu
[23:31:43] (wh3nom) Bohuzel jste jej nejspise necetl spravne, dany clanek opravdu neni o neci spolecnosti.
[23:32:28] (Laupe™) Zmiňujete se o naší společnosti, takže to o nás je
[23:33:25] (wh3nom) Pokud to berete takto, zajiste mate pravdu. Zapominate ovsem, ze o vasi spolecnosti nejedna nikdo z naseho klanu ale jiz zmineni dzejkob.
[23:33:38] (wh3nom) zmineny*
[23:35:15] (Laupe™) Jak jsem již vysvětlil v komentáři. tento člověk neni oprávněn za klan jednat
[23:36:28] (wh3nom) Ano k tento fakt jiz byl recen, nicmene vzhledem k tomu ze novinka neni o vasem klanu, nic to na veci nemeni.
[23:37:01] (Laupe™) Jak není o mém klanu?
[23:37:03] (wh3nom) Pokud chcete cenzurovat nas web, mel by jste uvest padnejsi argumenty a aby byly alespon okrajove k veci.
[23:37:33] (Laupe™) Je tam zmíněný GameParadise.cz miltigaming klan
[23:37:33] (Laupe™) takže to o něm je
[23:37:35] (wh3nom) Popravde zacinam nabyvat dojmu, ze jste danou newsku ani necetl, a popravde netouzim moc jednat s clovekem co neco pozaduje ale neni v obraze.
[23:38:12] (Laupe™) Já jsem jí četl
[23:38:16] (Laupe™) Dokonce 3x

- whoaaa to jsme rádi !:)

[23:40:50] (wh3nom) Smim-li se vas zeptat, co KONKRETNE se Vam v newsce nelibi ?
[23:41:02] (Laupe™) Několikrát je tam zmíněný GameParadise.cz, dále moje osoba atd
[23:41:11] (Laupe™) Odkazy na náš web
[23:41:36] (Laupe™) vymažte z novinky slova: GameParadise.cz, odkazy na nas, moji osobu (Laupe)
[23:41:37] (Laupe™) atd
[23:41:41] (Laupe™) a sem s novinkou spokojen
[23:42:17] (Laupe™) jako vůbes se mne nelíbí pasáž "Aby však bylo ještě více zábavy, tak se do toho druhého dne zapojil v komentářích Laupe | DJ aRnoštek aka jednatel a majitel GameParadise.cz, který nám objasnil jak se vlastně věci mají"
[23:42:49] (Laupe™) dále "Ke společnosti GameParadise.cz necítíme žádnou...."
[23:43:07] (Laupe™) můžu vědět kdo je David Šulc
[23:43:08] (Laupe™) ?
[23:45:14] (Laupe™) Jste zde?
[23:45:37] (wh3nom) Nemam tuseni kdo je david sulc.
[23:45:55] (Laupe™) Můžete mne dát na Vás telefon_?
[23:46:17] (Laupe™) David Šulc
[23:46:17] (Laupe™) Jetelova 7
[23:46:17] (Laupe™) Praha

- ááá pozor jsem odhalen !:)

[23:46:17] (Laupe™) to je kdo?
[23:46:23] (wh3nom) Jiz ste se me ptal, Bouzel nevlastnim telefon
[23:46:35] (Laupe™) a máte TeamSpeak?
[23:46:42] (wh3nom) Toto jiz bylo taktez zodpovezeno, nemam tuseni kdo je david sulc.

- Pepo Pepo, lhát se nemá, to tě maminka neučila ?:)

[23:46:54] (wh3nom) nemam, spyware neprovozuji
[23:47:03] (Laupe™) jaký spyware?
[23:47:15] (Laupe™) to neni spyware
[23:47:38] (Laupe™) Dobře, vymažete tedy zmíňku o naší společnosti?
[23:48:02] (Laupe™) a nechate tam jen osobu dzejkob?
[23:48:02] (Laupe™) tj smazat: "Jsem Clan leader Multi klanu GameParadise www.klan.gameparadise.cz
[23:48:02] (Laupe™) take se kouknete na www.gameparadise.cz vse 24 hodin denne o hrach!"
[23:48:27] (Laupe™) dále: "ářčáářod gameparadise a webovky casem od laupeho dostanemema si jako ma eSudba"
[23:48:38] (wh3nom) Bouzel zatim jste mi nepovedel, kde ste prisel na to, ze mate pravo cenzurovat nasi newsku.
[23:48:44] (Laupe™) dále: "ářčáářwww.gameparadise.cz"
[23:50:00] (Laupe™) dále: "#GameParadise.cz @Quakenet !"
[23:50:00] (Laupe™) "ářčáářts2.gameparadise.cz:9003"
[23:50:00] (Laupe™) dále: "ářčáářAby však bylo ještě více zábavy, tak se do toho druhého dne zapojil v komentářích Laupe | DJ aRnoštek aka jednatel a majitel GameParadise.cz, který nám objasnil jak se vlastně věci mají"
[23:50:00] (Laupe™) dále: "společnosti GameParadise.cz necítíme žádnou zášť a stejně tak necítíme potřebu cenzurovat takto poučné a zábavné rozhovory. :)"

- mno cože cenzura, kdo ti dal právo ?:)))

[23:50:06] (Laupe™) smažete tyto pasáže?
[23:50:27] (wh3nom) Stale se vyhybate polozene otazce... Proc ?
[23:50:46] (Laupe™) Naše společnost nemá cokoliv společného s osobou dzejkob, proto
[23:51:12] (wh3nom) Prvni, co jste zminil, je dzejkobovo "inf oabout me" na icq
[23:51:23] (wh3nom) cili jak se zda, neco spolecneho tam precijen bude
[23:51:47] (Laupe™) Já nemohu za to, že tento člověk si toto napíše do svého ICQ, prece, ne?
[23:52:21] (wh3nom) Presne tak, a uz vubec nemuzete za to co si my pisem na stranky.
[23:52:23] (wh3nom) :)
[23:52:45] (Laupe™) Hele to je jako, kdybych si napsal do mého ICQ, že jsem Vás CL

- to by se kááámo Jurovi nelíbilo, to mi věř :)))

[23:52:46] (Laupe™) prece, ne?
[23:54:36] (wh3nom) Takovych tu jiz za poslednich 7 let bylo, smele do toho... my se narozdil od vas reklame zdarma nebranime. Spatna reklama taky reklama... ale to bude nejspis tim ze premejslim vic jako manager nez Vy. Nebojte se, nemam Vam to ani prinejmensim za zle. :)
[23:54:52] (Laupe™) Takže ještě jednou Vás a Váš klan vyzívám: zmažte veškeré zmíňky o mé osobe a mé společnosti GameParadise.cz, o.s.
[23:54:52] (Laupe™) jinak celou tuto záležitost beru jako veřejnou, neoprávněnou pomluvu naší společnosti a VŠE předávám našemu právnímu oddělení a to bude postupovat dle zákonů ČR

- olalala joke ?:)))

[23:57:29] (Laupe™) Souhlasíte?
[23:59:11] (Laupe™) Umíte odpovědět?
[23:59:15] (wh3nom) bububububu !
[23:59:18] (wh3nom) :)))))))
[23:59:27] (Laupe™) ?? nechápu

- úplně se třesem !

[00:00:22] (wh3nom) Bohuzel, podle nasich pravnich zastupcu, v dane newsce neni nic co by jste mel sebemensi sanci napadnout.
[00:00:23] (wh3nom) :(
[00:00:49] (Laupe™) Tam toho je,
[00:01:14] (wh3nom) Vzhledem k tomu ze v nasi newsce neni nami uvedena jakakoliv nepravda, nic jsme nezrkeslili a jedna se o puRe log neni z tohoto hlediska napadnutelna
[00:02:32] (Laupe™) To, co publikujete je pomluva naší společnosti
[00:02:50] (wh3nom) Bohuzel, neni tomu tak.
[00:02:57] (Laupe™) ale je
[00:03:44] (wh3nom) Padnul dotaz, zdali zvazite dalsi zalobu po uverejneni dnesniho rozhovoru s Vami.
[00:04:30] (Laupe™) no nic, celou tutop záležitost předávám našemu právnáímu oddělení a podávám trestní oznámení na majitele domény totalannihilation.cz tj. David Šulc, Jetelova 7, Praha 10, CZ
[00:04:57] (Laupe™) nemáte žádné právo tento rozhovor zveřejnovat
[00:04:58] (Laupe™) !!!

vvážně ???:)))

[00:05:35] (wh3nom) to jste si mel bohuzel rozmyslet dric, cely rozhovor byl natacen skrytou kamerou :((((
[00:05:41] (wh3nom) driv*
[00:05:48] (Laupe™) no nic, celou tutop záležitost předávám našemu právnáímu oddělení a podávám trestní oznámení na majitele domény totalannihilation.cz tj. David Šulc, Jetelova 7, Praha 10, CZ

- tady se někdo trapně opakuje...:)

[00:06:13] (Laupe™) To, že uveřejníte tento rozhovor bez mého souhlasu, je trestný čin

- o rly ?:)))

[00:06:56] (wh3nom) Musim Vam oznamit, ze tento log inhed tisknu a predavam vylucovacimu oddeleni naseho klanu......
[00:07:18] (Laupe™) To, že uveřejníte tento rozhovor bez mého souhlasu, je trestný čin

- to vyprávěj Dalíkovi :)))

[00:09:43] (wh3nom) bohuzel Vas musim upozornit na to, ze co neni uvedeno v trestnim zakone.. neni trestny cin
[00:09:44] (wh3nom) :)
[00:10:25] (Laupe™) ale je, vzdy se da na vsem najit..... no nic s vami to nema cenu budu kontaktovat majitele domeny
[00:10:31] (Laupe™) tj. David Šulc, Jetelova 7, Praha 10, CZ
[00:10:55] (wh3nom) hf


Mno, mojí osobu jsme si již proklepli, tak teď se seznámíme s tím, který se tak ohání právem...

fotoz & info:
Know your enemy !:)
Kde je Laupe, mno kde je ?:)
Laupe ve svý kanceláři ?:)
Uh...fakt sexy !:)
Jestli von neni tak trochu hérečka...:)

aféry:
Zdá se, že Laupe taky nehraje vždycky čistě...
Další "úspěšný" projekt...
Krást se nemá děti !


Nevim, co si mám o tomhle člověku myslet, místo toho, aby seřval jednoho ze svých "podřízených" za neuvěřitelnou imbecilitu s kterou propaguje celej projekt GameParadise (ať už je či byl někdy členem nebo ne, web to o něm tvrdí aspoň), tak přichází s cenzorským požadavkem na nás. Smůla je, že nejsme žádný právní subjekt a ani nemáme potřebu rychle ututlat případné aféry, jelikož my se nestavíme do role těch korektních za každé situace. :) Věřim tomu, že kdyby se v tom oba přestali ještě víc šťourat, tak by tahle kauza nevzbudila většího zájmu, ale takhle si někdo hodil pěknej kus másla na hlavu a ještě dlouho na to nezapomene. :) Ve výsledku mi Laupe přijde jenom jako další človíček připomínající lidi jako m00n a if, který si vždycky na sebe vemou velkolepý projekty, ale tak nějak záhadně vyhořej...:)

Už se těšim na tu soudní obsílku, když je v tomhle státě vlastně všechno trestný !:)))))


Nic než [TA] !!!
30.12.2006 @ 20:42

comments (126)

 


Quake, Quake, Quake a taky trochu Vánoce !

by [TA]X|cht

Nevýhodou toho, že mám nastavenou tuhle stránku jako homepage je, že vždy když spustim browser (ne, není to Opera pane Hulán:), tak si připomenu svojí lennost související s psaním newsek. Měsíc od posledního updatu je přece jenom víc než jsem sám sobě před nedávnem slíbil, ale holt sliby se maj plnit jen o Vánocích !:) Na svojí obhajobu můžu říct akorát, že jsem se pustil do jednoho velkýho projektu, který sežral veškerý můj litarárně kreativní čas...ale o tom až níže. Na domácí herní scéně se toho tentokrát moc nedělo, a tak tuto newsu pojmu jako takový linkový rozcestník shrnující dění posledního měsíce.

Q3 TDM Nations Cups

První bych zmínil ukončení podzimní sezóny Q3 TDM Nations Cupů a to jak toho Vince, tak ClanBase. Jak už z předchozích news víte, vzal jsem v těchto soutěžích na sebe roli hrajícího kapitána a postavil celkem slušný team (krysa, tyfoon, shebin, titanek, sharp, dloob + coach wesh) s odhodláním urvat nějaký to vítězství.
Ve Vince jsme začali celkem očekávanou prohrou se silnejma Polákama. Následovala podivná kontumační výhra nad Irama, který nejdřív na nás vzali wild card a pak psychicky neunesli hledání "fair" serveru (nakonec jsme měli hrát v Anglii, ale po problémech s PB to už nevydrželi a vzdali to:). V ten samej den jsme si aspoň zahráli s Maďarama a po napínavý třímapovce jsme zvítězili. Zápas s Italy se také neuskutečnil. Tentokrát posloužila jako výmluva usilovná příprava hráčů (že to bylo ve výsledku tak znát:) na nadcházející duelovou akci CPL Italy. V posledním zápase skupiny, v kterém šlo o postup jednoho z teamů do playoff, jsme se utkali s výběrem Velké Británie. Zápas nelze popsat jinak než jedna velká smůla, když jsme v první mapě prohráli o 5 fragů a v druhé dokonce jenom o 4 fragy. Bohužel postupová matematika byla neúprosná a postoupit mohl jen jeden a tím byl team Britů.

Do ClanBase Nations Cupu jsme nastoupili se sestavou ochuzenou o Krysu (roční ban na CB za smurfing:) do skupiny s Francií, Ruskem a Slovenskem. První zápas s nabušenym teamem Francie dopadl dle očekávání nemile. Další týden měl následovat zápas s našimi východními sousedy, ale ty zjevně nestíhali organizovat své zápasy, a tak radši vzali wild card a tím zápas odložili. Mezitím jsme stihli odehrát velmi přátelský zápas s Rusákama a bohužel v něm po celkem vyrovnaných mapách prohrát. Poslední zápas ve skupině měla být dohrávka se Slovákama a i když nám už nešlo o postup, tak jsme byli připraveni hrát. Naopak Slovákům o postup šlo (vyhráli s Ruskem, "ping seems fair":), ale nedorazili v danou hodinu na sraz, a tak nezbývalo než přistoupit ke kontumaci. Jocko se ještě s hodinovým zpožděním snažil o odehrání zápasů, ale moje ovečky se už rozutekly a nebyla s nima moc velká komunikace, takže jsem se nechtěl zavazovat k odehraní zápasu bez jejich souhlasu. Samozřejmě, že Slováci to brali jako podraz z naší strany a s výmluvami, že o zápasu nevěděli dostatečně předem neuspěli jak u mě, tak ani u CB admina...blame Jocko !:)

Nakonec nezbývá než zhodnotit naše působení v těchto dvou soutěžích. Vince NC osobně považuji za daleko povedenější už jenom díky daleko větší snaze admina o odehrání zápasů, coverage, GTV atd. Naopak CB jako obvykle zklamalo díky svýmu pravidlu max 2 hráčů z jednoho klanu, systémem plánování zápasů a banem Krysy !:)
Já osobně jsem byl s předvedenými výkony teamu celkem spokojen a proto děkuji: hráčům, weshovi za coaching, saharákovi za GTV a všem co drželi palce Čechům !


Czech Quake Open

Událostí měsíce v našich končinách je jistě ohlášení CQO pořádané lidmi kolem Quake.cz. Jak se můžete dočíst, tak se jedná o ligy ve všech dílech Quake série s velkou pravděpodobností o ceny a finálem na LANu (podle toho jak se vše vyvrbí:). Co nás zajímá hlavně je Q3 a ten je zde zastoupen hned 2x a to formou TDM (4vs4) a duelem. Q3 bude adminovat duo šéfů Wh3nom a X|cht, takže se můžete těšit na hladkej průběh s dostatečnou coverage. Detaily kolem TDM zveřejníme v nejbližších dnech a co se týče duelů, tak čekáme na to jestli CPL přijde s nějakým vyjádřením k maplistu pro World Tour 2007, že bysme se podle toho zařídili. Registrace běží do 14.1. 2007 a již teď je na duel přihlášeno 25 lidí a na TDM 6 teamů !


Quake 3 Arena - ULTIMATE GUIDE

Projekt o kterém jsem mluvil v úvodu není nic menšího než text kompletující veškeré mé vědomosti o Q3 do jedné super guide. S mojí rostoucí angažovaností na Quake.cz jsem se rozhodl uveřejnit info nejdříve tam a až teď se o něj podělit s vámi ostatními, kteří ještě stále nepovažujete čtení Quake.cz sa svojí denní povinnost. :) Nebudu to více protahovat koukněte se sami, co vše obsahuje tento megalomanský projekt.


PG sux - MČR bez Q3

Celej listopad jsem vás tady masíroval propagandou, která měla přispět k procpání Q3 do seriálu MČR, ale jak se nakonec na začátku prosince ukázalo, byla to akce značně zbytečná, jelikož PG si upravuje pravidla jak potřebuje a masa fanoušků CS klonů (následně vraždících ve školách:) je prostě až moc velká. Větší a detailnější bReky se dočtete zde.


Q3 comeback !

Tak by se dala jednodušše nazvat akce, která proběhla v tomto týdnu v Dallasu. Samozřejmě se jedná o vyvrcholení CPL winter Championship, kterého se zúčastnila světová (hlavně ta americká) hráčská špička. Viděli jsme především návrat coollera od Q4, aero boha czm, podceňovaného Jiba a milovníka hadů a pokeru Zamuze. Podívaná vskutku grandiózní do budoucna slibující ještě zajímavější utkání. Doufám, že aspoň některým Q4 fans spadla klapačka a už přestanou kvákat o mrtvosti Q3 (hlavně s 1000+ lidma na GTV:). Detailnější reporty pro vás rozepsali hezky česky Hawrix a taky DriverX.


Osobnost měsíce - eL.rindo

Možná jste si ho všimli už dřív, možná ještě ne... Až fanatický zastánce Q4, neodbytný flamer a především člověk, který v poslední době dokázal "nechtěně" pobavit mnoho lidí svými výroky. Za to vše jsem se ho rozhodl jmenovat osobností měsíce a vyzdvihnout jeho jméno ještě k větší a neutuchající slávě...

A čím že přesně si toto "ocenění" vysloužil ? Začalo to úsměvným rozhovorem týkající se rindovy pro-gaming kariéry aneb Ja som bol vždy duelista. Následně rindo plodí "nadčasový" článek Quake 3 vs. Quake 4, který naplno odhalí jeho skryté schopnosti prvotřídního flejmera. A do třetice rindo vyráží s jeho dárkem českým bratrům v podobě ESL SK Ladder, kde vyvolá prvotřídní CZ vs SK flejm již svým prvním komentářem, kterým se naopak tomu flejmu snažil zabránit (cha cha ďábelskej plán !:).
Doufám, že mu sláva způsobená tímto oceněním nestoupne do hlavy a bude nás i dále zásobovat svými "zcela jistě objektivními a flejmy nevyvolávajícími" novinkami !


Než přejdu k vánočnímu tématu, tak bych ještě upozornil na update vq3 CPMA guide, jelikož jak jste si mohli všimnou vyšla nová verze CPMA 1.40. Guide naleznete buď u nás nebo na Quake.cz a je jen na vás rozhodnout o tom čí web design vám smRdí víc (STiNGS vs Hawrix - fight !:).

Pro nadržený fanynky zde máme několik aktuálních fotoz z proběhnuvší kalbage in da Prague na počest 10. výročí Quake.cz. Kvalita některých fotek je sice nevalná, ale v rámci možností = telefon foťák + alkohol v krvi + dotírající zvědavci atpod. Pokud někoho nepoznáváte, tak to pravděpodobně bude tím, že není z [TA] a tudíž je jeho ksicht a jméno nepodstatné (kor jestli hraje Q4, hi mng:). Při focení nebylo ublíženo žádnému prasátku a všichni se ve zdraví dočkali ranní nevolnosti následovaný odpoledním bolehlavem = g00d action !


Vánoce incoming

Tradiční křesťanský svátek v posledních letech spjatý hlavně s masovým nakupováním v supe-hyper-megamarketech je opět tu ! Tentokrát se zdžím kritizování svátku samotnýho z pozice člověka, který ho už naštěstí (?) neslaví a jenom vám popřeju klidný šťastný a veselý...whatever ! Nezapomeňte sežrat co nejvíce kapříků, aby jsme se dočkali v jarní sezóně naší fotbalový ligy co nejméně uplácení (furt tady ale máme jabka, hrušky a co já vim co všechno na stole v českých:) a hlavně buďte dopRdele v klidu a nenuťte "někoho" psát posranou newsu na tak dementní téma jako jsou Vánoce !!! (hi Tyf:)

Pro aktivisty, amerikanobijce a především opovrhovače jednoho nejmenovaného člena klanu blow přihazuju téma k zamyšlení aneb Jak to vlastně ten Ježíšek doprdele vypadá ?


btw: Hledá se jeden ztracený idler s nickem fortress, poznáte ho podle nevalného bezvlasého vzhledu (stejně se mi líbíš kluku ušatá:), vertikálního tiku v pravici (jen výjimečně:), extremních názorů na řešení problémů s národnostními menšinami (hele nejsi sám:) a především podle jeho skryté lásky k členům TA (víme o těch plakátech nad postelí:)... Forty vrať se nám, národ vyvolených tě o to žádá (nezapomínej, že ovládám média:) !

btw2: Hlasujte in da new anketage...
btw3: Ignorujte Stingsův chabej pokus o vánoční výzdobu, je to holt kůže líná !


Nic než [TA] !!!
23.12.2006 @ 1:15

comments (14)

 


<< Previous Next >>
1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

 


rip  
rip  
10. výročí !  
10. výročí !  
10. výročí !  
10. výročí !  
10. výročí !  

 

tyfoon vs wh3nom  
Krysa vs Wh3nom  
[TA] vs FA  
[TA] vs Dinhz  
Wh3nom vs Draven  

» More...

by [TA]Tyfoon 
by [TA]Tyfoon 
by [TA]X|cht 
by [TA]Cypp 
by [TA]X|cht 

 

Online visitors: 1
All visitors:
Registered users: 864

samo
[Výsledky]
    
Stránka vytvořena za 0.084732 sekund!
Za komentáře na těchto stránkách neneseme ŽÁDNOU odpovědnost