LOGIN:
» Register «» Lost password? «

 


» News
» Members
» Wars
» History
» Výlevy

» Reports
» Demos
» VQ3 Guide
» Unsortable

» Awards
» Contact
» Guestbook

» Register
[TA] s0cked s0x ?

by [TA]Krysa

Jak sem sliboval, tady je report z našeho prvního zápasu v EC. Našimi soupeři byli dd (čti QPO) ve složení Tech/Senti. Na irc jsme se sešli chvíli po stanoveném meeting tajmu. Jelikož EC je důležitější turnaj než kterýkoli OpenCup, tak je meeting time nastaven na hodinu před začátkem hry oproti klasické půlhodince, kterou známe z OC, přičemž deadline joinu na příslušný irc kanál je ona půlhodinka před zápasem. Naše začínající sestava byla Tyf/Yenda. Já bych se jistě rád též zúčastnil, jenže ten pos#$%^*& Karneval mi poslední dobou příliž nedopřává radosti z dobrého kabelovkářského pingu. Na stránkách Karnevalu dokonce inzerují, že jejich připojení je ze všech konkurečních typů nejrychlejší a nejlepší. Když jsem psal do Karnevalu co s tím jako je a co s tím hodlají dělat, odepsali na puntík přesně podle jejich politiky vůdči nespokojeným internetovým hráčům - modem v pořádku, ping negarantujeme, hezký den. Ale zpátky k zápasu. Hned druhý pastnutý server,německý n5p, mohl být ten, na kterém se mohlo hrát. Všechno vypadalo slibně, dokonce jsem přemluvil gtv admina, aby na server hodil GTV. Asi po 20ti minutách rozehrávání jsme se rozhodli, že si teda řeknem mapy. Tyf s Yendou klasicky volili ztn3dm1, protože sou skilled a ztn je jen pro skilled mastahy a ne pro nějaký kempy (a to neni žádná ironie =) . DD zvolili mapu, kterou Rex kdysi propagoval do PG ligy, ale vydržela jen jednu sezónu, protože mu na ní všichni srali (kromě yendy =) a ve které jsme nikdy předtím TDM nehráli a to byla pro-q3tourney7. Následně se zjistilo, jak je tento server vykurvenej, protože ani jednu ze jmenovaných map nemá =). Inu všichni se odebrali na irc, aby mohli celou další hodinu hledat server, který by byl '"fair" a "ok" =). Nakonec se našel nějakej server v .nl, přišel adminovat Hellspawn a všechny hrozně, jako obvykle, začal srát, ale alespoň nahodil GTV. První mapa se hrála naše ztn3dm1. Celá hra byla dost vyrovnaná, ale naneštěstí jsme trochu zaváhali na předposledním quadě a to se nám stalo osudným a ani náš poslední quad nám nemohl pomoct. Výsledek - 61:71. Asi po čtvrthodině marných pokusů o votnutí pro-t7ky (je tak špatná, že ani server ji nechtěl nahodit) musel přijít nějakej čůrák a opravit to. Tady jsem si už vyměnil místo s Tyfem, abych mohl následně odehrát vysoce skilled zápas plný akčních zhebů a teamkillů (sry yendo .. :), zatímco si tam švédská dvojice vesele skákala a railovala. Vůbec jsme nevěděli co v tak "skilled" mapě dělat a motali jsme se tam tedy jak nudle v bandě a nezbývalo nám nic jiného, než llamersky a levně nabíhat - možná příště. Výsledek - 45:123. Report můžete najít tady
Příští zápas hrajeme s další švédskou dvojicí Ooze/Belth.
Stay tuned for next repoRt !
21.02.2005 @ 0:57

comments (19)

 


langoši fajčili ponožky ...

by [TA]Krysa

ClanBase nám v této sezóně přinesla mnoho překvapení. TA letos sestoupili do druhé divize. Díky novému systému, který určuje skupiny podle oblasti, ze které klany pocházejí. Jelikož žijeme v postkomunistickém bloku, o kterém platí všobecné mínění, že všichni maj pingy jak poláci, tak jsme se dostali do skupiny s klany mnoha pingově exotických národností (Polsko,Maďarsko, Řecko ..).
Hned v prvním zápase proti maďarskýmu týmu "syfhhbh4k" se potvrdila moje teorie. Po hodinu trvajícím serversearchu jsme našli server, který byl vyrovnaný pro oba týmy. Naneštěstí teď přišel na řadu dementně nastavenej PunkBustah a jeden z maďarských hráčů dostal ban na 30 minut .. Naštěstí celou situaci zachránil náš věčnej idler yenda, kterej nahodil ňákej švýcarskej servah, na kterém se konečně mohlo začít hrát. Zvolili se mapy - naše osp5 a jejich dm7. Od samého začátku naší mapy sme vedli, quady sme kupodivu brali a langošákům zbejvaly akorát oči pro pláč. Mapa skončila výhrou 131:88. Druhá mapa už byla trochu tužší. Maďaři od začátku drželi RA, takže sme se nejvíc zakempili na MH a občas kosili spawny =). Skóre bylo asi do půlky hry vyrovnaný, ale po tom sme si to nějak povodili na RA a ujali sme se controlu a dotháli to všechno lehce do konce - 162:136.
Další zápas nás čeká s rakouskym týmem laVe. Nesmím ovšem opomenout náš první EC match v neděli proti dvojici Tech/Senti =).
peace & stay tuned niggaz ..
18.02.2005 @ 19:05

comments (9)

 


PQ.de & Eurocup ?

by [TA]Krysa

Takže abych začal .. Od mnohonásobného posrání zápasů ve všech možných ligách a turnajích jsme se rozhodli, že si zahrajeme v pq.de 2v2 turnaji. Naše účast s sebou přinesla mnoho kuriozit. Do turnaje se přihlásili celkem 3 týmy z [TA]: Total Analization (tyf+krysa), [TA] (yenda+wendy) a pRaha8 (gimp+sts). Naneštěstí se poslední dva jmenované týmy těsně před začátkem turnaje nedokázali dát dohromady - zařídit aby dva přisli včas nebo se na to nevysrali je asi opravdu obtížné. Tyf si šel ke kytkovi pro mikrák a sluchátka a šli sme hrát. Do prvního kola sme dostali polskej tým rew, ve kterym mimochodem hraje vicTor, kterého Tyf dostává do pavouka snad na každym světovym turnaji. Dohodli sme se na našem oblíbeném CoS serveru, kde sme měli ping kolem 40ky. Nechci ani vedět kolik měli ty němco-poláci za pingy =). Hned sme začli dostávat. Nejvíc si nás vodil jakýsi rew-spector, kterýho nikdo na svetě nezná. Nonic dostali sme .. fakt zmrdsky prostě. Nechci to nějak víc komentovat.

Další kapitolou této newsky je OpenCup/EuroCup. Přihlásili jsme se jako klasicky do 4v4 OpenCupu a nově i do 2v2 OpenCupu/EuroCupu (link zde ), ve kterém je prize money za první místo 2500 euro, takže celkem slušná vata =). Včera v neděli probíhalo uveřejnění pozvánek do eurocupu a stalo se něco co nikdo z nás nečekal - team [TA] ve složení Tyfoon,Krysa,Spyd3r byl pozván. Poprvé v historii si český q3 klan zahraje v eurocupu. S tímto souvisí nová anketa, takže nezapomeňte hlasovat !
24.01.2005 @ 17:33

comments (15)

 


Bordel v bordelu !

by [TA]Tyfoon

Je až k nevíře, co všechno si lidé můžou dovolovat v této diskontsko-zkorumpované zemi. Především potom důchodci, sdělovací prostředky, policie, televize nova, géefka..
Kolikrát se vám např. za poslední dobu stalo, že jste lumenili (pozn. redakce - lumenit = jezdit v autobuse z konečný na konečnou (c) stings) v klídku si sedíte a přijde k vám ňákej zamrdanej důchodce s tim, že má kartičku ČMSP a proto si musí sednout ? Pokud ho vyfakujete tak začne předvádět neuvěřitelné divadlo.. do prdele! Důchodci by si už měli uvědomit, že jich je kurva tolik, že se prostě do MHD už nevejdou.. brzo vznikne situace, kdy jeden důchodce bude pouštet dalšího důchodce, protože mládež prostě žádná neni. Je potřeba začít pořádne mrdat roštěny a vystřílet důchodce. Všimli jste si někdy jak důchodci choděj pomalu a vše jim trvá jak krysovi sraní ? Pozorujte důchodce při nástupu do MHD.. zpozoruje okamžitě volné místo, roztáčí vrtulku na prdeli a dobíha na volné místo ve světovém rekordu.. a pak vám někdo bude tvrdit, že prej nemaj na nic sílu ..

Standa Gross zase všechno myslí upřímně a proto má snad 1/2 této republiky odposlouchávaný telefon. Policejní šéf na to řekl, že přece nikomu nemusí vadit, že je odposlouchávan, když nedělá nic nezákoného.. takže vlastně řekl, že pokud někoho šmírujete ve sprše, tak to pozorované osobě vůbec nemusí vadit, vždyť ji nemrdáte ... Občané této postkomunistické země, kteří v `89 cinkali klíčema a chtěli svobodu mít se v anketách vyjadřují tak, že si myslí, že odposlechy a kontrola bankovních kont je správná.. A.C.A.B.

Sdělovací prostředky a televize N@va, kapitola sama pro sebe. Možná, že nejvetší událostí jak ve sdělovacích prostředcích tak na televizi h@wna byla informace o tom, že diskantský howado Savka dostal do držky. Sám Savka k tomu řekl to, že si nic nepamatuje.. že mu prej propíchali pneumatiky na autě a tak vznikla potyčka, po které sedl do auta a jel do nemocnice, která byla vzdálena 5km (s rozpíchanejma pneumatikama) ... Nejvíc mě ovšem na této zprávě zarazilo to, že nám ji vůbec sdělují, copak někoho zajímá, že někdo dostal někde do držky ? Dělaj z těhle idiotů SuperStárovskejch ňáky bohy a mluví o nich jen v superlativech.. Denně slyšíme informace o tom, jak CELÝ národ propad šílenstvi, které se nazývá SuperStar. Znáte někoho jiného, než 13i leté holčičky a caRpovu matku, které tomu opravdu propadly ? ... Vzpamatujme se kurva a vyfakujme všechny tyhle zjevy.. Čárka prý měla včera celovečerní show, 16i letá holčička učí životu, tak kde to jsme ?

GFka .. jistě je všichni znáte, parta n00bů, co přijela do Prahy z vesnic a teď se o něco pokoušejí. Dříve se s nima dalo normálně vycházet, ale od doby, co Smasher žárlí na shebina, protože chodí se stingsovou ségrou, s nima neni žádná řeč. Situace se má tak, že Smasher to nemůže unést a idiot shebin nechce buzerovat smashera, aby neztratil kamaráda, proto se serou do nás. Nyní jim stačí říct, ze shebin ma malý péro a můžete očekávat do 5 sekund bodyguarda smashera, že to není pravda, že to ví, protože ho šuká .. Je až neuveřitelné, kolik lží a událostí, které se nikdy nestaly je tento clan schopný za 2 hodiny v hospodě vymyslet. Proto vy zasraný GFka, udělejte si pořádek u sebe a pak se serte do nás.. Já, X0cht a ani yenda nemůžem opravdu shebine za to, že ti smasher dělá do Tandi a Smashere, nikdo z TA nemůže za to, že šukáš shebina a ne Tandi.
09.01.2005 @ 15:19

comments (29)

 


Xmas 4fun řežba

by [TA]HELLth

Tak jelikož je dneska právě tolik kolik je a všichni máme náladu si trochu zařádit (každej to děláji jinak sice … ), ale dost lidí z [TA] začínalo právě na GameZone a proto tady máme Novoro
ní FFA turnaj ve 22:00 by [TA], možná se ptáte o co takovej turnaj může bejt, samozřejmě a jednoduše o barevnej nick dle vlastního výběru na našich stránkách ;) Takže žádná registrace nic takovýho je tam server pro 32 lidí takže kdo se joine ten hraje =) Heslo bude na IRC ve 21:45.

Ty kokoti co sou neschopný nebudou mít web vid tyfe =)
24.12.2004 @ 20:31

comments (5)

 


[TA] server

by [TA]Krysa

Jak ste si u? mnozí v?imli, x0cht nám na newsy pěkně sere, tak aspon něco napí?u já. Za pomoci bo?í, J4ra a move.cz jsme rozjeli novej server. Server je umístěnej rovnou na páteři, tak?e pingy by měly bejt dobrý. Config server od Jara, kterej ho mimochodem díky jeho linux skillu nainstaloval, je vlastně převzatej z Miru. Kdo bude mít připomínky ohledně serveru a? se ozve na #TA.cz nebo a? napí?e na kryst-off@seznam.cz.

IP: 212.67.79.59:27960
08.11.2004 @ 16:40

comments (12)

 


Wanna NEWS ?!?

by [TA]X|cht

Je pozdě večer/ráno, do ?koly nevstávám (jsem nachcípanej), a tak jsem se rozhod, ?e je?tě před Invexem připomenu několik událostí, aby nám ten web trochu ?il.

Jako první zmíním Krysovo vítězství v (smRt) PG lize. Ve finále se potkal se SpyD3Rem a byla to taková men?í waRpiáda. Nejdříve si yenda vywaRpoval výhru v pt4, pak mu byl nadělen men?í výpadek UPC a pdm6 tak kontumačně prohrál...a nakonec v ztn lehce Krysovi podlehl opět za přispění prima lagů [(c) Prima TV & UPC]. Hlavní bylo, aby vyhrál někdo z [TA]...proto?e peníze od PG stejně nikdy neuviděj ("my platíme v čas" (c) PG:), tak aspoň TA sláva jim zůstane ! :)

Je?tě před finálem PG ligy jsme stačili odehrát první zápas v playoff GF ligy s xct. Asi nikdo nečekal ?ádný velký boj a první mapa pdm6 tomu i nasvědčovala, ale ve druhé mapě odm5 začalo UPC v uR roxovat (tro?ku jinak ne? mně:), a tak jsme si v podstatě zahráli já s Krysou takový 2v4, jeliko? Tyf víceméně celých 20 min prostál na spawnu a yenda párkrát spadnul...mno ale i tak jasný vítězství (trapný ne?:).

Dal?í krátká zmínka následuje o 2v2 turnaji, který pořádá Mysh. Přihlásili jsme v podstatě tři [TA] teamy: já+yenda, wendy+krysa, tyf+párek. Zatím jsme s yendou odehráli jedinej zápas proti ns2 (pdm6, ztn3dm1) a jak je vidno, tak nás mimo wendyho s krysou a dua "nejhor?ích" z GF asi nečekaj vět?í problémy ve skupině. No uvidíme jestli se tenhle turnaj vůbec dohraje (samoorganizování zápasů nebejvá občas nejlep?ím systémem..:).

Kdy? u? jsem chtěl shrnout předinvexové dění, tak bych měl aspoň trochu rozebrat rozlosování skupin. Za nejkvalitněj?í skupinu pokládám Áčko, tam mů?e z prvních dvou míst postoupit kdokoliv (ale shebus zvaný nejhor?í to asi nebude:). Bé skupina bude snad jasnej Tyf job a o 2. místo se popere zbytek (no snad HELLth něco předvede zase jednou:). Céčko je TA.only skupina, tak?e to bude boj...yenda asi nezaváhá a my ostatní se u? popereme o 2. místo (ka?dopádně největ?í outsider je sts (c) Krysa:). Déčko bude pro Krysu procházka camPeklem, ale snad si s tím poradí...2. bude ten nejlep?í camper...(jen bacha, aby se nám někdo neucouval xmRti:). Jinak playoff se bude hrát bez LB, tak?e prohra = konec v turnaji, co? samozřejmě nahrává velkým čachrům s postupovými místy je?tě ve skupinách (znáte to...minule jsem taky Tyfa ve skupině porazil a postoupil tak z 1. místa, Tyf z 2. a M?ik zaplakal:).

V neděli po Invexu, abyste neměli toho Q3 málo, začně dal?í PQ-Cup, tak?e si připravte palce a fanděte na?im duel mastahům. Krysa bude obhajovat vítězství a i tyf, yenda a wendy se tentokrát hodlají probojovat dále...so gL !

Na závěr trochu bReku ohledně nedělního OpenCup zápasu s n5p. Hrálo se na serveru n5p ve fa?ounsku, kde oni měli zápornej ping...za to Krysa si vybral na ciRkusáckym conn svůj den (pong 60), uR si vesele lagovali k tříciferným hodnotám a je?tě wendy hrál s new sens, proto?e pře?el na XPéčka kvůli Invexu...to je ale výmluv co ?:) Mno ka?dopádně jsme nevzali wild card, co? byla asi chyba, ale co se dá dělat. V jejich odm5 jsme prohráli nějak o 20 a pak v dm14 po té, co jsem vystřídal wendyho (moc jsem tomu nepomoh:) asi o 30. Hra to byla naprosto kreténská a zase se ukázalo, ?e nám prostě v době OC pingy nepřejou...a donutit nácky hrát v CZ...to dřív zamRzne peklo a PG začne splácet prachy (= impossible:). Nejhor?í na tom je, ?e jsme se touto trapnou prohrou pravděpodobně připravili o playoff...no uvidíme je?tě...nějak se o to poperem nebo maximálně budem muset trochu vyhro?ovat adminům...to se podá. :)


Nic ne? [TA] & smRt v?em (i těm v paRalelních dimenzích...hi hRoch:) !!!
12.10.2004 @ 4:54

comments (12)

 


<< Previous Next >>
1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

 


rip  
rip  
10. výročí !  
10. výročí !  
10. výročí !  
10. výročí !  
10. výročí !  

 

tyfoon vs wh3nom  
Krysa vs Wh3nom  
[TA] vs FA  
[TA] vs Dinhz  
Wh3nom vs Draven  

» More...

by [TA]Tyfoon 
by [TA]Tyfoon 
by [TA]X|cht 
by [TA]Cypp 
by [TA]X|cht 

 

Online visitors: 1
All visitors:
Registered users: 864

samo
[Výsledky]
    
Stránka vytvořena za 0.273847 sekund!
Za komentáře na těchto stránkách neneseme ŽÁDNOU odpovědnost